Hlasové možnosti Alexa od Amazonu nyní zahrnují Shaq a Melissa McCarthy

Ti, kteří považují výchozí hlas Alexy za příliš chladný, mohou napodobit digitálního asistenta celebrity. Přestože v minulosti mohl AI působit jediným dojmem, byl oblíbeným dojmem každého Samuel L. Jackson. Ukázalo se, že lidé milovali myšlenku žádat o zprávu o počasí od hvězdy, protože tak to dělá i Amazon přidávání Dva nejoblíbenější hlasy sady Alexa Toolkit. Mezi nové možnosti patří čtyřnásobná šampionka NBA Shaquille O’Neal a herečka nominovaná na Oscara Melissa McCarthy.

Amazon říká, že dovednost SLJ nabízená za omezenou cenu 0,99 $ se při spuštění stala jedním z nejprodávanějších digitálních nákupů. Nové možnosti zvuku nepřicházejí s včasnou slevou, takže budete muset zaplatit každý 5 $. Ale vyhlídka na slyšení ShackRab a McCarthyho, jak si říkají vtipy, by mohla dohodu pro některé uzavřít. Pokud si to chcete před zakoupením vyzkoušet, podívejte se na zvukové ukázky níže.

Alexa se díky pokrokům v neurální technologii převodu textu na řeč stala imitátorem. Je zřejmé, že AI je stále chytřejší, protože Amazon zavádí novou možnost originálního zvuku a také nové slovo probuzení („Ziggy“).

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

READ  Těchto osm společností nyní nabízí speciální slevy učitelům a studentům

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *