Historie vRS: Jak Škoda vybudovala značku sportovního vozu pro každého

Stejně jako Octavia, ani Fabia není ostrý bezklipsový skalpel (jeho řízení je extrémně pomalé a ztlumené a jeho vyvážení je kvůli bezpečnosti zaměřeno na první pohon vpředu), ale může být docela přeplněné. Kompaktní gravitace a kompaktní rozměry jsou kombinovány s otvorem parního generátoru motoru, což umožňuje neuvěřitelně rychlý postup po zemi.

Věrnost tvaru vRS, kde Fabia skutečně vyniká mezi svými starými rivaly, je schopnost bez problémů vklouznout do každodenního života. Jeho lehká a vzdušná kabina má více prostoru než většina ostatních a flexibilitu pětidveřové, zatímco šestý rychlostní stupeň na dlouhé vzdálenosti mu dává pověst na dlouhé vzdálenosti. Faktor s rychlostí 40 mpg s lehkostí, i když jste tvrdý, a je snadné vidět, jak se z toho stalo kultovní auto – a proč jeho alternativa s benzinovým pohonem a benzinovým pohonem nezasáhla stejným způsobem.

Posaďte se za volant nové Octavia vRS, která celý den zastínila naše historické vozy, a můžete okamžitě cítit, že je zachycena stejnou DNA jako originály. Ano, jsou to dotykové obrazovky od stěny ke stěně a obrazovky TFT uvnitř a kombinace 2,0litrového benzínového motoru s výkonem 242 koní, pevného uchopení a senzace s omezeným prokluzem způsobuje, že starší vozy lapají po dechu, ale stejné osobnostní rysy výkonu a praktičnosti ( žádný kompaktní rodinný poklop) vhodnější) přítomný a správný.

Stejně jako její předchůdci, i ona musí být tvrdě tlačena, aby probudila svou atletickou stránku. Na cokoli menšího než osm desetin to vypadá trochu jinak než Octavia SE, takže je snadné s ním žít, když se chcete jen „dostat“, ale prosadit se v počáteční samotě a objevíte svižný a zábavný poklop které ve skutečnosti mohou velmi tvrdě fungovat. Ve skutečném světě se málokdy musíte pohybovat rychleji. Jo, a při 30 620 GBP vám ušetří 3 000 GBP za cenu menšího, ale identického Golfu GTI.

READ  Špičková osiva Svitoliny a Plíškové na tenisovém turnaji Qatar Open

Jedná se o jedinečný přístup švýcarského armádního nože, který v posledních dvou desetiletích dobře sloužil modelům vRS. Zatímco konkurenti se více než kdy jindy soustředí na vzrušení řidiče na úkor obyvatelnosti ve dne i v noci, Škoda se držela svých zbraní v poskytování rychlých a schopných vozů, které nezlomí banku, jsou užitečně diskrétní a dokážou narazit na kola téměř cokoli.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *