Historický Collinsville hostí Montgomery County Heritage Day

Clarksville, TN – Oslavte místní dědictví na Montgomery County Historic Heritage Day v Collinsville Pioneer Settlement v sobotu 20. srpna od 10:00 do 16:00.

Mezi slavnosti patří házení tomahavků, výroba másla a výtvory z kukuřičného šustí. K dispozici bude nabídka kovářství, tesařství, předení, tkalcovství a nejlepší lékařské péče, kterou devatenácté století nabízí. Umělec Lennie Fottrell vysvětlí, jak se kdysi vyráběly barvy, zatímco Tim Cash předvede své touhy po úspěchu i neúspěchu. Jeff Harris z Montgomery County Historical Society vystoupí na John McAllister a Cabin Row Farm Od poledne do 13:00 hod. Docenti budou k dispozici, aby se podělili o historii a vyprávěli příběhy budov ze 16 záznamů o majetku.

Reenactors bude zobrazovat mnoho lidí z minulosti okresu včetně vojáků občanské války a civilistů, lékařku, která byla první a jedinou ženou oceněnou Medal of Honor, diaristku občanské války Nanny Haskins a vynálezce AH Patche.

„Jsme z této nové události velmi nadšení. Je to skvělý způsob, jak se místní obyvatelé i návštěvníci dozvědět o historii a dědictví okresu Montgomery.“ století devatenáctého.“

Kona Ice bude mít na pozemku od poledne do 16:00 food truck, kde si hosté budou moci koupit skvělé jídlo.

Vstupné je $ 10,00 pro dospělé, $ 5 pro věk 6-12 a děti do 5 let jsou zdarma.

READ  Obnovitelná energie se na spotřebě elektřiny podílí 11,9 %.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.