Herci, kteří se totálně proměnili ve film

Herci, kteří se totálně proměnili ve film

Herecký styl (také známý jako „metoda“) se v posledních letech stal populárním, protože je součástí procesu skvělého výkonu, který je často přehnaný a někdy nebezpečný.

Tato metoda ušla od svého vzniku v Rusku na konci 19. století dlouhou cestu a nyní vidíme její největší dopad na největší a nejvýznamnější hráče ve Spojených státech. Ve skutečnosti, když jde herec po stylu, je to téměř vždy skvělé drama, které ho dovede k nominaci nebo dokonce k získání Oscara za nejlepší výkon.

V posledních letech jsme viděli herce jako Benedict Cumberbatch, který si na place odmítal vyprat prádlo. psí síla Vstoupit do novin nebo Jared Leto, který se uchýlil k metodě proměny v Jokera ve filmu sebevražedný oddíl a že v rámci své operace posílal svým partnerům krysy a sexuální hračky (ačkoli jeho role byla vedlejší a byla kritizována za příliš pokornou povahu).

Tato metoda pomohla hercům získat skvělé anekdoty, jako je případ Daniela Day-Lewise, který možná neprošel drastickými změnami na svém těle, ale zašel do psychologických extrémů. o Nesnesitelná lehkost bytí Herec se naučil mluvit česky, jazykem, ve kterém je film natočen, a to i přesto, že jeho role byla celá v angličtině a v angličtině. Další z mohykánů Naučil jsem se zvířecí kůži.

Herci, kteří se kompletně proměnili ve film - Daniel Day

Leonardo DiCaprio dal v posledních letech hodně k řeči tím, že se pro své filmy zcela proměnil, zejména v vrátit se, kde jedl syrová bizoní játra (přestože byl vegetarián) a během natáčení trefil nevyzpytatelné pózy. Legrační je, že mnoho z těchto herců: Leto, DiCaprio, Day-Lewis a další to udělali, aby „ocenili“ svou profesi a snažili se ukázat, že herectví je umění, které vyžaduje víc než jen být atraktivní a číst napsané řádky. jiným lidem.

Herci, kteří se úplně proměnili ve film - Charles

Bylo zpochybňováno, proč to tolik mužů a ne žen dělá. Samozřejmě existuje spousta důkazů, jako je případ Margot Robbie, která si kvůli své fyzické práci způsobila kýlu v Anně, Tonyi nebo Charlize Theron, která přibrala 22 kg a oholila si obočí kvůli filmu o příšerách, za který by získala Oscara. . Mužská síla v Hollywoodu však dává mužům výhodu změnit názor a zároveň omezovat ženy, které neustále bojují o stejný zisk jako jejich partneři na scéně.

READ  Cozy Dance, Ultimate Cheeky Christmas Classic, je naplánováno na vydání letos v prosinci

To je důvod, proč bylo pro Christiana Balea snadné shodit 120 liber kvůli filmu, aby později znovu nabral váhu a nabral svaly, aby mohl hrát Batmana v celé trilogii, za kterou Jared Leto přibral 70 liber. Kapitola 27 A objevování se zdálo neznámé Dům Gucci Nebo Matthew McConaughey, který zhubl téměř 20 kilo Klub kupujících v Dallasu.

Privilegium, které se jim v Hollywoodu těší, v kombinaci s potřebou dokázat, že jejich profese přesahuje prosté herectví, umožnila bílým mužům být těmi, kdo si takové změny obvykle dovolí, a kterým, ironicky, lidé věnují největší pozornost. při jejich udělování. ocenění. . Dokonce i britští herci, jako je Brian Cox, řekli, že herecký styl je velmi americká „nemoc“ a Anthony Hopkins nemá problém se s tím správně setkat, když křičí a je to pryč, když řeknou „řez“. Oba jsou to dva nejlepší herci současnosti.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *