Herci, kteří odmítli role ve filmech Toma Cruise

Herci, kteří odmítli role ve filmech Toma Cruise

Pro „Mission: Impossible III“ potřeboval Cruise, který sloužil také jako producent franšízy, nový nový směr. Poté, co se nepodařilo přesunout projekt společně s Joem Carnahanem (s obsazením, které mohlo zahrnovat Scarlett Johansson, Kenneth Branagh a Carrie-Anne Moss, per slash film), se obrátil na televizního režiséra JJ Abramse, aby režíroval další díl. Při hledání nových členů obsazení Abrams učinil nabídku Rickymu Gervaisovi, tvůrci a hvězdě britského sitcomu ‚The Office‘.

Ve skutečnosti Gervais oficiálně získala roli Benjiho Dunna, pokřiveného technického guru v lednu 2005, přičemž samotný herec byl nadšený, že se k filmu připojí. „Režisér se mi moc líbí [J.J.] Abrams a Tom Cruise jsou největší filmové hvězdy naší generace. Řekl to v té době Daily Mirror (přes UPI). Naneštěstí se opakovaná zpoždění při výrobě filmu ukázala jako problematická pro Gervaise, který se věnoval nejen vlastnímu televiznímu seriálu, který zažíval explozi v popularitě, ale také filmu Christophera Guesta „Pro vaši úvahu“ (např. orel). Nakonec byl Jervis nucen odstoupit a zaujmout jeho místo „Soumrak mrtvých“ Hvězda, Simon Pegg.

Kupodivu to nebylo naposled, co Abrams pozval Gervais ven, jen aby byl odmítnut. Režisér mu nabídne roli Scottyho v rebootu na velkém plátně „Star Trek,“ A byla by to opět Pegg, kdo roli nakonec převzal.

READ  Česká republika porazila ve WBC Čínu 8:5 a Kubě tak vynesla první výhru

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *