Heathrow & Gatwick: Vstupní požadavky pro Rakousko a Českou republiku a nejnovější vládní pravidla

Heathrow & Gatwick: Vstupní požadavky pro Rakousko a Českou republiku a nejnovější vládní pravidla

Vládní omezení ve Spojeném království byla výrazně uvolněna, takže je relativně snadné cestovat do Spojeného království. Pokud jste byli nebo nebudete zaměstnáni, již nebudete muset vyplňovat formulář o místě cestujícího ani podstupovat Govt.

V některých zemích tomu tak ale nemusí být, v závislosti na stavu vaší vakcíny na některých místech. Než nastoupíte do letadla v dané zemi, musíte znát pravidla a předpisy dané země.

Abychom se vyhnuli potížím s hledáním každé země zvlášť, MyLondon, Vše, co potřebujete vědět o vstupu do Rakouska a Česká republika nedávno aktualizovaly svá pravidla.

Přečtěte si více: Heathrow a Gatwick: Nedávná cestovní pravidla pro USA, Mexiko, Brazílii a Argentinu

Rakousko

Rakousko má velmi přesná pravidla

Podle „pravidel 3G“ v zemi musí všichni cestující prokázat úplnou vakcínu, doklad o uzdravení z vládní nemoci za posledních šest měsíců nebo negativní test. Výsledky testu PCR jsou platné 72 hodin od data odběru a výsledky testu antigenu jsou platné 24 hodin. Samočinné testy laterálního průtoku nejsou akceptovány.

Bez negativního výsledku testu nebo dokladu o očkování / uzdravení v době vstupu musíte vyplnit přihlášku před cestou a být 10 dní izolován. Pokud je PCR test negativní, můžete izolaci předem přeskočit. Děti do 12 let nepotřebují doklad o očkování / uzdravení nebo dospělí, kteří s nimi přicházejí, nemusí být izolováni.

Pravidla pro vstup dospělých platí pro všechny narozené před 1. zářím 2006.

Česká republika

Česká republika
Česká republika zrušila všechny své vládní požadavky

Od 9. dubna letošního roku Česká republika zrušila veškeré vstupní požadavky vlády pro lidi přicházející z jiných zemí. Cestující již nejsou povinni vyplňovat docházkové listy ani se prokazovat dokladem o očkování.

Máte příběh? Kontaktujte [email protected]

READ  Americké letectvo operuje s americkou armádou v Polsku a České republice

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *