Heathrow & Gatwick: Nedávné cestovní rady pro Německo, Rakousko, Polsko, Českou republiku a Švýcarsko

Heathrow & Gatwick: Nedávné cestovní rady pro Německo, Rakousko, Polsko, Českou republiku a Švýcarsko

Po posledním přezkumu vlády 4. srpna byly poslední velké změny cestovních omezení zavedeny 8. srpna začátkem tohoto měsíce.

Indie, Bahrajn, Katar a Spojené arabské emiráty byly všechny převedeny na Jantarový seznam v neděli 8. srpna ve 4 hodiny ráno – pokud jste již byli ve Velké Británii, měli byste určitě sledovat Pravidla červeného seznamu.

Mezitím byl neizolovaný zelený seznam pro vracející se cestovatele rozšířen o devět nových zemí, včetně Rakouska, Bulharska, Chorvatska a Německa.

Přečtěte si více: Nová pravidla a pokyny pro izolaci od 16. srpna

Semaforový systém je revidován každé tři týdny a nejnovější kontrola proběhla 4. srpna, přičemž další ve středu 25. srpna by měla začít platit v neděli 29. srpna od 4 hodin ráno. .

Lidé budou pozorně sledovat počty případů ve Španělsku a Řecku, až přijdou změny, aby se ujistili, že jsou alespoň na jantarovém seznamu.

Mezitím jsou zde nejnovější cestovní pravidla pro Německo, Rakousko, Polsko, Českou republiku a Švýcarsko.

Mylantonův nádherný nový zpravodaj 12 Město je plné novinek, pohledů, funkcí a zpětné vazby z celého světa.

Každý den ve 12 hodin vám zašleme bezplatný e -mail s 12 příběhy. Toto je perfektní čtení k obědu.

Tým Mylandon vypráví londýnským londýnským příběhům. Našich 45 novinářů pokrývá všechny novinky, které potřebujete – od radnice po vaše místní ulice.

Nenechte si ujít okamžik přihlášením k odběru 12 zpravodajů zde.

Německo

Cestovatele potěší informace, že Německo bylo v neděli 8. srpna v 16 hodin převedeno na Zelený seznam.

Cestující pocházející z Velké Británie mohou v současné době vstoupit do Německa z Velké Británie pro jakýkoli cestovní účel, pokud jsou plně očkováni.

Neočkované děti mladší 12 let mohou do Německa vstoupit bez negativního testu, dokud nebudou cestovat alespoň s jedním plně očkovaným rodičem.

READ  Český brankář Glenn Camara unikl nadávku při výbuchu

Cestující, kteří nebyli plně očkováni, v současné době nemají povolený vstup do Německa z Velké Británie a až na některé výjimky si to mohou ověřit na vládních webových stránkách.

Všichni cestovatelé vstupující do Německa z Velké Británie musí dokončit Digitální registrace před odjezdemBez ohledu na stav očkování.

Rakousko

Rakousko bylo také převedeno na Zelený seznam v neděli 8. srpna v 16 hodin.

Cestující, kteří vstupují do Rakouska, musí předložit vakcínu Govt-19, doklad o aktuálním negativním testování Govt-19 nebo doklad o uzdravení z Govt-19.

I oni musí skončit Povolení před cestou Ne dříve než 72 hodin před vstupem do Rakouska.

Zobrazit úplné vstupní požadavky Tady

Polsko

Polsko je v současné době na jantarovém seznamu.

Nejnovější recenze byla zklamaná, že lak nezelenal, protože má velmi nízkou míru infekce, ale je velká naděje, že se do seznamu dostane příště.

Česká republika

Česká republika je v současné době na jantarovém seznamu.

Vstup do České republiky je povolen pouze ze zásadních důvodů, jako je lékařské ošetření nebo účast na pohřbu, povolení k pobytu vydané Českou republikou nebo povolení k trvalému nebo dlouhodobému pobytu vydané zemí EU +.

Turistům je vstup zakázán.

Některé lety mezi Velkou Británií a Českou republikou byly nedávno zrušeny, takže by se cestující měli ze zásadních důvodů před cestou informovat u svého leteckého provozovatele.

Švýcarsko

Švýcarsko je v současné době na seznamu jantaru.

Cestující ve Švýcarsku jsou plně očkováni a mohou vstoupit na jakýkoli cestovní účel, pokud prokáží dostatečné důkazy o tom, že je tato země na seznamu UK Amber List, takže cestovatelé musí dodržovat pravidla UK Amber List.

Pravidla pro země seznamu jantaru

Většina zemí stále existuje Jantarový seznam.

READ  Rusku by nemělo být dovoleno bránit válečným problémům s Ukrajinou

Amber List je nyní povinný pro každého, kdo se vrací ze země Udělejte si vládní test Tři dny před odjezdem do Anglie Zarezervujte si a zaplaťte za testy vlády K odběru po příjezdu do Velké Británie a Vyplňte formulář Lokátor cestujících Řekni mi, kam cestovali.

Při příjezdu do Velké Británie z Amber musíte být izolovaní po dobu 10 dnů doma nebo v místě vašeho bydliště a placený šek si musíte vzít osmý den izolace nebo den předtím.

Kdy bude další recenze?

Poslední změny v cestovním seznamu ve Velké Británii jsou 8. srpna.

Protože se konají každé tři týdny, další kontrola je nyní naplánována na poslední týden v srpnu, přibližně po dobu dvou týdnů.

Na čem jsou založeny výsledky cestovních recenzí?

Rozhodnutí o tom, kde země spadají do systému semaforů, jsou založena na údajích analyzovaných Společným centrem pro přežití (JBC), součástí britské agentury pro zdravotní péči.

Uvádí skóre podle klíčových kategorií, včetně země nebo oblasti:

Míra očkování

திறன் Schopnost genetického sledování – zařízení pro detekci koronaviru a jeho mutací.

Ovlivnila vás změna cestovních omezení? Dejte nám vědět v níže uvedených komentářích.

Chcete -li získat další cestovní zprávy, novinky o vládách a důležité zprávy z Londýna, přihlaste se k odběru jednoho z našich zpravodajů zde.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *