Health & Wellness Travel Česká republika: perfektní rodinná dovolená

Pokud perfektní dovolená znamená, že si děti šťastně hrají a objevují nová prostředí s novými přáteli, zatímco vy odpočíváte – nehledejte dál než Česká republika.

Praha Nabízí velké množství indoorových i outdoorových aktivit pro rodiny s dětmi, ale stojí za to nechat hlavní město za sebou, abyste objevili krásy různých koutů České republiky.

Dinosauři a duchové

Počínaje hlavním městem země je DinoPark Praha naučným a zábavným zábavním parkem plným skutečných modelů dinosaurů. Pohybují se a řvou, aby byla konfrontace s obry realističtější. Dalším oblíbeným místem pro děti je Petřín v Praze, s Kontrolní věž a Zrcadlový hrad! Na severním okraji města Zoo Praha Už cesta do zoo může být součástí dobrodružství. vzít výlet na lodi Podél řeky s pražskou Steamboat Company.

Užijte si pěknou jízdu StromovkaNebo si půjčte kola a jeďte na kole v parku. Jakmile zde najdete dětskou zoo, kde si můžete mazlit zvířata s miniautami a velkým hřištěm. Užít si trochu strachu? Vydejte se na prohlídku duchů temnou minulostí Prahy a najděte ji Příběhy duchů a legendy V úzkých dlážděných ulicích města staré Město Kde kdysi strašili alchymisté, příšery a duchové.

bohémský ráj

Vydejte se na výlet do Českého ráje a prohlédněte si úchvatné skalní útvary, hrady a stezky spolu s komplexem Šťastné země v Radvánovicích. šťastná země Nabízí zábavné a ekologické atrakce, jako jsou lezecké stěny, labyrinty a trampolína. bundy od Pohádkové město Jisin, často nazývaná brána bohémský ráj. Město Gisin získalo svůj nepochybný magický charakter díky českému autorovi Václavu Ctvrtkovi a jeho zlodějské postavě Rumcajsovi. Každé září se koná festival „Giesen – Pohádkové město“, který svým návštěvníkům, zejména dětem, nabízí širokou škálu aktivit. Město je velmi vhodné pro děti s muzeem s interaktivními exponáty. Nedaleko najdete národní park Brachovsky Scullyová, Který nabízí cesty vhodné pro děti skrz nádhernou krajinu a krajinu nádherných skalních útvarů. v Hradec Králové Můžete se dozvědět o tropických sladkovodních rybách a exotické tropické přírodě. V obřím sladkovodním akváriu žije a plave v tunelu nad hlavami návštěvníků více než 40 druhů tropických ryb z Jižní Ameriky.

READ  EarthX Film Collection opět přináší povědomí o životním prostředí filmů

Divoký západ

Fanoušci západního filmu budou City milovat vytvořil milion, ležící uprostřed lesů vysočiny Čechy Morava. Návštěvníci zde najdou divoké koně, statečné hrdiny, kovboje, indiány, padouchy a bandity. Divoký západ je replikou podobných měst na americkém západě rozprostřených v malebném údolí poblíž řeky Bobrůvky ve Zvoli nad Pernštejnem. Do Prahy se snadno dostanete po dálnici D1 ve směru Brno. Šiklův Mlýn je soubor Největší venkovní rekreační oblast v České republice. Díky dobrému ubytování, zábavním programům a krásnému přírodnímu prostředí je ideálním místem pro rodinné oslavy nebo jako víkendová destinace. – Reklama.

Sledujte český cestovní ruch na https://instagram.com/visitczechrepublic_ar?

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *