HBO Max se nakonec v říjnu do Nizozemska nepojede

Vždy jsme v to doufali, ale bohužel: Rozšíření HBO Max do Evropy se netýká Nizozemska. Jsme překvapeni, ale i Andorra je první. Kromě Španělska, Dánska, Norska, Finska a Švédska. Skončilo Nizozemsko jako testovací země?

Už žádná testovací země

Nizozemsko a Polsko často testují země na nové možnosti. Například nová možnost hry Netflix je v současné době testována v Polsku a my jsme byli první zemí na světě s Disney+ v Nizozemsku. Zdá se, že naše streamovací služba neměla smůlu, protože na HBO Max si musíme ještě chvíli počkat.

Doufali jsme, že budeme mezi první dávkou evropských zemí, které mohou sledovat HBO Max, ale stále se musíme vypořádat s běžným HBO, které je k dispozici pouze přes Ziggo. Ve skutečnosti Holandsko není součástí druhé várky. Skládá se z: Polska, Bulharska, Chorvatska, Slovinska, Portugalska, Černé Hory, Rumunska, Bosny, Slovenska, České republiky, Srbska, Maďarska, Moldavska a Severní Makedonie.

Ani druhá várka

Nejhorší zprávou není ani to, že naše země a Belgie nejsou ani její součástí: druhý díl se očekává až v roce 2022. Kromě toho, že se v sérii neobjevujeme, je také pozoruhodné, že relativně přední země jako chybí Německo a Spojené království. Na druhou stranu se HBO Max zjevně dívá spíše směrem k územím. A to chce čas: V Amsterdamu jsou pro HBO Max volná místa HBO Max.

Na HBO Max můžete sledovat všechny druhy obsahu od Warner Bros. Představte si DC, HBO, HBO Max Originals a Cartoon Network. Myšlenka streamování Warner Bros. Plný na měsíc bezprostředně po vydání na HBO Max není v Evropě platný.

konkrétní oblast

Je škoda si uvědomit, že nás HBO nepovažuje za vůdce nebo alespoň za dobrý ukazatel pro zbytek Evropy. Na druhou stranu to tak být nemusí: hlavním důvodem je pravděpodobně to, že HBO si jasně vybralo oblasti, které teprve přijdou. Škoda, protože opravdu chceme, aby se HBO Max ukázal, zvláště pokud je oddělený od Zigga.

READ  Kratší, sladší, filmovější – Winnipeg Free Press

Ziggo naznačilo, že HBO Max se v naší zemi objeví v roce 2022, ale pokud nejsme již v prvním díle, nebude to v tuto chvíli tak brzy. Tedy pouze země Netflix, Disney + a Video.

HBO Max Show

Mezi HBO Max Originals patří The Fungies, Karma, American Pickle, Selena + Chef, Expecting Amy, I Hate Susie a The Flight Attendant. Co dělá HBO Max mnohem lepší než HBO, jak ho známe nyní v Nizozemsku, jsou filmy. Arzenál publikací, se kterými přichází nová streamovací služba, je plný klasik jako 8 Mike, Analyze This a City of God.

Náklady na službu v eurech zatím neznáme. V dolarech 14,99 $ za prémiovou verzi bez reklam. Za reklamy zaplatíte 9,99 $.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *