HBO Max podporuje vítěze české produkce Prodco ETAMP Film pro uvedení střední a východní Evropy | Zprávy

Tým Vitaz (zleva doprava) Jan Bilek z ETAMP Film, režisér Jan Hřebejk, herci Milan Ondrik a Ady Hajdu, kameraman Martin Sacha

HBO Max si vzalo zelenou pro originální sérii, která se v současné době natáčí na Slovensku a v České republice před jejím uvedením ve střední a východní Evropě v příštím roce.

Winner (pracovní název, 6 × 35 ′) je rodinná komedie, kterou pro streamovací službu vlastněnou WarnerMedia produkuje český prodco ETAMP Film (Burning Bush).

Autorem je Zuzana Dzurindova, dcera bývalého slovenského premiéra, a Peter Nagy, příběh Viktora Hodaka (Adi Hajdu), fiktivního premiéra malé evropské země, který ukončil kariéru v politice a vrátil se do běžného života.

Když však jeho nástupce radikálně převrátí veškerou politiku, kterou budoval celý život, rychle si uvědomí, že být někdejším premiérem má jen malou moc.

Ve snaze dokázat, že je stále relevantní, se pokusil nastoupit a převzít vedení domu, kde žije se svou ženou a třemi dcerami. Ale poté, co strávil tolik času daleko od nich a neměl první představu o tom, jak funguje skutečný svět, najde rodinu, která je dlouho zvyklá žít bez něj, a skupinu žen, která je mnohem lepší než jakýkoli politický protivník, se kterým se kdy setkal. . Kariérní cesta kariéra.

Přehlídka bude místně známá jako Vítaz a bude ji režírovat režisér oceněný cenou Berlinale a český lev Jan Hřebejk (Kawasaki Rose, Head Over Heels). Produkovat bude Steve Matthews a Jonathan Young pro HBO Max.

READ  Podivná evropská pravidla pro předávání vakcíny Covid

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.