Harry a Meghan se připravují na „Zpátky do práce“ – Sussexes nám ukáže, proč jsou USA pro ně tak důležité | Královský | Zprávy

Princ Harry (36) a Meghan Markle (40) podepsaly mnohamilionové smlouvy se společnostmi Netflix a Spotify na vytváření obsahu pro platformy poté, co v březnu 2020 opustili královskou rodinu. Královský komentátor Omid Scobie, po měsících dovolené pro královský pár, tvrdili, že se připravují na „rušné období“. Řekl, že fanoušci Royal uvidí, proč byl přesun do USA „pro ně důležitý“.

V rozhovoru pro Good Morning America pan Scobey řekl: „Jednou z lekcí, které si pár vzal, je, že je v pořádku zpomalit.

„Viděli jsme je skákat z jednoho velkého projektu do druhého, zvláště když se přestěhovali do Států, ale v tuto chvíli jsou na rodičovské dovolené a užívají si tento důležitý rodinný čas z domova.“

„Ale chystáme se vstoupit do velmi rušného období pro pár, když se vrátí do práce.

„Uvidíme ty první projekty od Spotify, projekt Netflix, který vychází, a samozřejmě jejich vlastní práci od jejich charitativní organizace Archewell.“

Přečtěte si více: Princ Harry se vysmíval ztrátě Meghanina statusu „alfa samce“

„Kvůli tomu opravdu chtějí být na Zemi.“

„Víme, že jsou nejlepší, když komunikují s lidmi v těchto zvláštních angažmá.“

„Konečně to bude příležitost vidět je, jak nám ukážou, co dělají ve Spojených státech a proč byl pro ně tento krok tak důležitý,“ dodal.

Přichází, když Harry cestoval do Aspenu v Coloradu, aby ve čtvrtek soutěžil v zápase Sentebale Polo poté, co daroval 1,5 milionu dolarů (1,1 milionu liber) z výtěžku svých připravovaných memoárů na charitu, kterou spoluzakládal.

Vévoda v prohlášení na webových stránkách charity uvedl: „Naší znovu zaměřenou misí v Sentebale je uspokojit nejnaléhavější potřeby zranitelných dětí v Jižní Africe, pomoci jim získat přístup k životně důležitým zdravotním službám, získat potřebnou péči a vybudovat dovednosti, aby byly odolnější. a do budoucna soběstačný “.

READ  Apple hovoří s dodavateli samojízdných automobilů Lidar: Bloomberg

Poděkoval sponzorům a těm, kteří pomohli zajistit turnaj, který bude mít méně hostů než obvykle, Covid-safe.

Vévoda dodal: „Pohár Sentebale Polo Cup je zásadní pro zajištění finančních prostředků potřebných k postupu vpřed na této důležité misi a jsem rád, že mohu osobně a finančně podpořit Sentebale prostřednictvím samostatného charitativního daru k naplnění této naléhavé potřeby.

„Je to jeden z několika darů, které plánuji poskytnout charitativním organizacím, a jsem vděčný, že mohu takto vrátit děti a komunity, které to nejvíce potřebují.“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.