Hariharan zpívá pro nadcházející indo-polský akční film The New Indian Express

podle Expresní zpravodajská služba

Hudebník Hariharan přispěl některými skladbami pro nadcházející indicko-polský film No Means No, který režíruje Vikash Verma a v hlavní roli hraje Dhruv Verma. Svůj hlas filmu, o kterém se říká, že jde o romantické drama, propůjčila i Shreya Ghoshal.

O své zkušenosti ve filmu se podělil se svým synem Akshay Hariharanem, veterán řekl: „Je to velmi zajímavý projekt se spoustou vestavěné hudby a elektronickým pozadím v režii Akshaye. Práci na něm jsme milovali.“

Vzhledem k tomu, že film byl natočen v Evropě, Hariharan cítil, že by partitura měla mít také výrazně evropský nádech, a využil violoncella a klavíru, aby vynikl zvuk evropských hudebních nástrojů. Soundtrack také vyžadoval, aby Hariharan spolupracoval s některými z nejlepších zpěváků z Německa, Běloruska a dalších částí Evropy.

Akshay Hariharan je hudebním producentem No Means No. Mezi zpěváky ve filmu jsou Karan Hariharan a Arvinder Singh.

No Means No dále hrají Gulshan Grover, Deep Raj Rana, Sharad Kapoor, Natalia Pak (Pol), Anna Jozek (Pol), Sliuja Czech (Pol), Pawel Czech (Pol), Jersey Handslick (Pol), Nazia Hasan (herec Sanjay ).) neteř Dot) a Anna Ador (Polština) a Kat Christian (Polka).

READ  Zpráva o zasažení hurikánem

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.