Halo Infinite získává více seznamů skladeb pro více hráčů, jako je SWAT a Slayer

Bylo to méně než měsíc Od vydání nekonečná auraRežim pro více hráčů, ale od té doby vývojář 343 Industries bere v úvahu zpětnou vazbu od komunity, zatímco tým plánuje budoucí změny hry. Obsahuje mod nekonečná auraSeznamy skladeb pro více hráčů.

Na Twitteru 343 Community Manager John Junyszek osvětlil plány hry a řekl, že studio pracuje na přidání seznamů Fiesta, Tactical Slayer (SWAT) a Free-For-All „do konce roku“. Nebudou na to připraveni nekonečná auraJinými slovy, jeho oficiální spuštění je 8. prosince.

Junyszek také řekl, že vývojáři plánují přidat seznam skladeb Social Slayer, ale ten nedorazí nekonečná aura I po prázdninách.

Je to velká změna, protože hráči si v aktuální verzi nemohou vybrat seznam skladeb, ve kterém budou hrát jeden herní režim nekonečná aura. Místo toho jsou hráči zařazeni do výběru náhodných herních režimů – takže pokud chcete zůstat u deathmatche nebo se vyhnout misím zaměřeným na cíle, máte smůlu.

Toto není první změna 343, která byla implementována na základě zpětné vazby hráčů. Před tímto oznámením také hráči vyjadřovali obavy nekonečná auraPředsunutý Battle Pass. V reakci na to 343 oznámilo, že hráči budou moci získat zkušenosti pro odehrání určitého počtu zápasů každý den.

READ  Mikrotransakce Diablo Immortal vydělaly za dva týdny 24 milionů dolarů

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *