Halo Infinite Multiplayer a příští týden získáte seznamy skladeb Slayer, Fiesta, Free-For-All a SWAT

343 Industries potvrdilo, že multiplayer hry Halo Infinite nejenže dostane 14. prosince své seznamy skladeb Slayer, Fiesta, Free-For-All a Tactical Slayer (SWAT), ale také dojde ke změnám, aby byly výzvy méně frustrující.

Hello Community Manager Brian Garrard sdílel novinky na reddit, Potvrzujeme, že tolik potřebný seznam skladeb Slayer bude velmi brzy k dispozici všem Sparťanům.

Jarrard poznamenává, že „původní plány týmu pro playlist Slayer zahrnovaly řadu nových variant, které nebyly připraveny včas na vydání před prázdninovou přestávkou.“ Mezitím si hráči budou moci stále užívat „Základní zobrazení přemožitele pro začátek a [the team] V budoucí aktualizaci se budeme snažit vylepšit a rozšířit o další varianty. „

Vedle těchto nových seznamů skladeb 343 také pracuje na vylepšení výzev, aby odstranil „některé výzvy pro zvláště frustrující režim, snížil některé požadavky pro jiné, snížil intenzitu týdenního finále (dostat se tam dost obtížně) a přidal zcela nové výzvy specifické pro Nové seznamy skladeb.

K dispozici bude také jeden „založený na shromažďování bodů hráčů“, což je „malý počáteční krok k „ZK na základě výkonu“. 343 sdělí další podrobnosti o těchto změnách v Halo Waypoint příští týden.

Na závěr příspěvku chtěl Jarrard dát hráčům Halo Infinite vědět, že tým si „uvědomuje a aktivně vyšetřuje zprávy o občasných škytavkách, které postihly některé hráče BTB v posledních několika dnech.“ Nadále také zvažuje sladění dvou hodnocení a „zpětné vazby hráčů na možné anomálie“.

Nedostatek personalizovaných seznamů skladeb byl jednou z mála stížností, které jsme my a mnozí další měli na „úžasnou moderní verzi nejoblíbenější střílečky z pohledu první osoby od Halo Infinite“.

Zatímco čekáte na příchod těchto nových seznamů skladeb, doufáme, že si užijete čas prozkoumávat Zeta Halo v kampani Halo Infinite. Pokud jste to ještě nezkontrolovali, určitě si přečtěte naše myšlenky na to, jak vznikla nejnovější dobrodružství Master Chiefa.

READ  Android 13 QPR2 Beta 2 je nyní k dispozici pro vaše zařízení Google Pixel

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je zpravodajem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Tweet vložit a dál Škubnutí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *