Halepová porazila Martic do semifinále Indian Wells

15. března 2022; Indian Wells, Kalifornie, USA; Simona Halepová (Rum.) se trefila do zápasu ve třetím kole proti Soraně Cerstii (Rum.) na BNP Paribas Open v Indian Wells Tennis Garden. Povinný kredit: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports

Zaregistrujte se nyní a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

(Reuters) – Simona Halepová potřebovala necelou hodinu, aby ve středu porazila Petru Martic 6:1 6:1, aby postoupila počtvrté do semifinále tenisového šampionátu Indian Wells.

Rumunka překonala první poločas 2:1 v prvním setu poté, co její česká soupeřka udělala dvojchybu, a Halepová šla ze šesti her v řadě za sebevědomými údery a přesným podáním.

Šampion z roku 2015 nikdy nic neplatil, s 55 body na 21 pro Martic.

Nenasazený Martic zaznamenal působivá vítězství nad 28. nasazenou Ludmilou Samsonovou a šampionkou US Open Emmou Radocano na cestě do čtvrtfinále, ale zdálo se, že mu pod slunečnou oblohou v kalifornské poušti došel benzín.

Další na řadě je Halepová buď americká Madison Keysová, nebo třetí nasazený Iga Swiatek, který ve středu hraje čtvrtfinále.

(Dodatečné zprávy Rory Carroll v Los Angeles.) Střih Kenneth Maxwell

Naše kritéria: Thomson Reuters Trust Principles.

READ  Spojené státy porazily ve světě hokeje Švédsko v prodloužení a Kanada prohrála | Sportovní