Guy Ritchie plánuje luxusní prázdninový tábor. Zde jsou čtyři alternativy rozpočtu pro všechny ostatní

Lovecké večírky, ochutnávky piva na místě a výlety na letiště nejsou součástí vašeho typického prázdninového tábora.

Ale mohli by být na itineráři pro bohaté hosty v budoucnosti Guye Ritchieho letní tábor.

Luxusní areál – který se nachází na panství Ashcombe ve Wiltshire, necelých 40 kilometrů od Salisbury – bude obsahovat 11 luxusních chatek na březích dvou umělých jezer.

Ritchie, britský filmový režisér, zdědil majetek o rozloze 1200 akrů při rozvodovém vyrovnání se svou bývalou manželkou a popovou hvězdou Madonnou. Pár ho koupil v roce 2001 za 9 milionů liber.

Hosté mohou bezesporu očekávat vysoký luxus. Nebyla by to ale levná dovolená.

Podle předchozí plánovací aplikace, kterou viděl britský The Sun, Ritchie tvrdil, že provoz prémiové nemovitosti na jeden den stojí 15 000 liber (17 000 eur).

„Takže (nákladová) úroveň RezidenceJídlo, stav zvěře, kvalita a rozmanitost pohonů musí být na stále vyšší úrovni.“

Pokud tedy hledáte dovolenou tábor To nebude vyžadovat, abyste znovu zastavovali svůj dům, zde jsou čtyři Levnější alternativy.

Alternativy prázdninových táborů pro běžné lidi

4. Sherwood Park Forest Centre, Spojené království

Tohle jsou moji lidé Spojené království Dovolená Řetězec resortů Ročně ho navštíví více než dva miliony návštěvníků. Při pobytu v původní lokalitě Sherwood Forest ve srubech na lesních pozemcích se hosté mohou zúčastnit více než 200 vnitřních a venkovních aktivit a vodních sportů.

Střelba bahenních holubů se vám sice nepodaří, ale stránky společnosti slibují vynikající pozorování ptactva.

3. Landal Wirfttal, Německo

Landal GreenParks je evropská síť prázdninových vesniček s pobočkami v Nizozemsku, Rakousku, Belgii, České republice, Dánsku, Německu, Maďarsku, Švýcarsku a Spojeném království.

Milovníkům přírody se může líbit Landal Wirfttal táborNachází se v nádherné krajině Eifel v Německu, nedaleko belgických hranic. Mezi aktivity patří lukostřelba, minigolf a směrováníspolu se solidním zábavným programem pro děti.

READ  Evropské turné D&D skuteční čeští mistři

2. Roompot Kustpark Texel, Nizozemsko

Roompot Kustpark Texel – jeden z mnoha kempů Roompot po celé Evropě – se nachází vedle nizozemského přímořského letoviska De Koog. Krásné Severní moře souostroví Fríské ostrovy jsou známé svou divokou přírodou a „chůzí po bahně“.

Návštěvníci mohou také projet ostrovy na kole a vychutnat si tradiční holandské jídlo v hospodě.

1. Domaine des Naiades Eurocamp, Francie

Více než 500 000 lidí ročně navštíví Eurocampy – od letovisek po kempy s vlastním stravováním.

Oblíbeným kempem je Domaine Des Naiades, velký zalesněný park poblíž Port Grimaud na Azurovém pobřeží. Plavci budou mít spoustu možností – tábor Nachází se 900 metrů od pláže a má olympijský bazén.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *