Google TV přidává více než 300 bezplatných živých televizních kanálů

V září jsme se dozvěděli, že Google jedná s několika poskytovateli vysílacích kanálů podporovaných reklamou Získejte zdarma živé televizní kanály na její platformu. Vyhledávací gigant dnes oznámil, že uzavřel dohodu s Pluto TV a přidal další možnost živého televizního vysílání na kartu „Live“ Google TV.

V novém příspěvku na blogu (přes protokol), Google odhalil, že se spojil s Pluto TV vlastněnou ViacomCBS, aby světu nabídl více než 300 bezplatných živých televizních kanálů. Chromecast s Google TV Stick a chytré televize s Google TV. Jakmile bude integrace spuštěna, uživatelé Google TV budou mít přístup k bezplatným kanálům z karty Živě. Kromě toho uživatelé uvidí také doporučení pro živé televizní vysílání na kartě Pro vás.

Pluto TV vysílání znamená dívky

Ode dneška navazujeme partnerství s Pluto TV, takže máte přístup k více než 300 bezplatným živým televizním kanálům na Google TV. Navštivte kartu Živě a podívejte se, co je nyní k dispozici, nebo se podívejte na doporučení bezplatného živého televizního vysílání na kartě Pro vás. k dispozici Nová integrace s Pluto TV na všech zařízeních Google TV v nadcházejících týdnech,“ Knihy Google v Příspěvek na blogu.

Integrace Pluto TV bude zavedena do všech zařízení Google TV v USA „v nadcházejících týdnech“.

Karta živého vysílání Google TV původně fungovala pouze s YouTube TV, ale později s Googlem Přidejte podporu pro Sling TV a Philo, které uživatelům poskytují více způsobů přístupu k živým televizním kanálům. Pluto TV je první bezplatná služba, která byla přidána na kartu Živě, protože Sling TV, Philo a YouTube TV vyžadují placené předplatné.

Google TV není první televizní platformou, která nabízí bezplatné streamovací kanály, mějte na paměti. SamsungRoku, Amazon a LG vždy nabízely takové bezplatné kanály na svých platformách.

READ  Hra Metal Gear Solid pro PS5 vyjde před květnem

Kromě integrace Pluto TV nabízí Google také šest měsíců Peacock Premium zdarma Pro všechny uživatele Google TV v USA. Chcete-li nabídku uplatnit, přihlaste se k odběru Peacock Premium prostřednictvím propagačního banneru na kartě „Pro vás“.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *