Google testuje operační systém Fuchsia na původním zařízení Nest Hub

Google začal vyvíjet svůj Fuchsia OS jako operační systém s otevřeným zdrojovým kódem pro mnoho platforem v roce 2016, ale nejdelší dobu o něm nebyly žádné zprávy.

Fuchsia je nyní oficiálním operačním systémem pro původní Nest Hub od Google, dříve známý jako Google Home Hub. Tým, který stojí za Fuchsií, nahrazuje omezený Cast OS Nest Hubu za Fuchsii, ale na první pohled by měl hardware vypadat a chovat se jako předtím.

Přechod z Cast OS na Fuchsia OS bude trvat několik měsíců a nejprve začne u uživatelů v náhledovém softwaru.

Fuchsia OS je navržen tak, aby podporoval inteligentní zařízení, jako jsou Chromebooky, smartphony atd. A Google jej popsal jako Bezpečné, aktualizovatelné, komplexní a praktické OS.

Vypadá to, že Google chce plně otestovat OS, a proto je už měsíc na Nest Hubu.

Tento krok však ponechává otázky ohledně toho, co přesně má smysl Fuchsia OS na Nest Hub, vzhledem k tomu, že bude vypadat stejně jako Cast OS. Neposkytuje žádný smysluplný pohled na plány Google pro fuchsii.

Google dříve uvedl, že Fuchsia není alternativou pro Android, ale bude moci spouštět aplikace pro Android lokálně. Hlavní rozdíl mezi Fuchsií a Androidem spočívá v tom, že první není založen na linuxovém jádře, ale na jeho malém jádře zvaném Zircon.

Budeme si muset počkat a uvidíme, co Google v budoucnu s Fuchsií udělá.

Přes

READ  San Andreas Rainstorm dělá hru téměř nehratelnou

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.