Google představuje náhled plánu I/O 2022, klíčových slov a relací „co je nového“.

S I/O 2022 Jen o dva týdny pozdějiDnes odpoledne si Google prohlédl plán vývojářské konference.

Začíná to Sundar Pichai’s“Klíčové slovo Google I/O„Ve středu 11. května v 10 hodin není čas ukončení uveden, ačkoliv uveden není Klíčové slovo vývojáře následován.

Sledujte nás a zjistěte, jak prosazujeme naše poslání organizovat informace z celého světa a učinit je užitečnými a dostupnými globálně.

Klíčová slova „co je nového“ jsou následující a zahrnují:

  • Android: Poslechněte si nejnovější zprávy o všem, co se děje ve světě vývoje Androidu: Android 13, Jetpack, nástroje, výkon a další!
  • FirebaseNaučte se vytvářet a provozovat aplikace, které vaši uživatelé milují, pomocí Firebase, platformy navržené tak, aby vám pomohla na vaší obchodní cestě.
  • třepetání: Naučte se novinky ve Flutteru, včetně toho, jak vytvářet krásné nativní aplikace pro více platforem z jediné kódové základny.
  • síť: Zjistěte, jak Google investuje do webové platformy.
  • Angličtina: Získejte nejnovější vývojářské nástroje pro rozšířenou realitu, včetně aktualizací pro ARCore, platformu Google pro AR pro vývojáře.
  • aplikace google: Objevte nové funkce, které vám pomohou zlepšit získávání, sdílení, zpeněžení a vytvářet bezpečnější aplikace.
  • Chrome OS: Zjistěte, jak Google podporuje inovace v systému Chrome OS a umožňuje vývojářům úspěch pomocí nástrojů a pokynů.
  • Domovská stránka Google: Objevte novou éru pro Google Home – nejlepší platformu pro vývoj a inovace chytrých domácností.
  • Google Pay: Platby se neustále vyvíjejí a stejně tak se vyvíjí i Google Pay. Připojte se k této relaci a dozvíte se více o nových funkcích ve službě Google Pay.

Pokud jde o plánování, „všechna klíčová slova, reklamy na produkty a obsah vzdělávacích laboratoří v první den. Mezitím budou všechny technické relace dostupné na vyžádání“ následující den v 9:00 pacifického času. Kliknutím na záložku na každé stránce relace uložíte do „ Můj I/O“.

READ  Další hrou od tvůrce „Stardew Valley“ je „Haunted Chocolatier“

V minulých letech měl být dnešní pokles jen prvním pohledem na časovou osu s úplným seznamem relací, který následuje za hlavním klíčovým slovem. Zdá se, že tomu tak bude i v roce 2022. Mezi další pozoruhodné relace patří:

Aktualizace…

Google I/O 2022 se bude konat od 11. do 12. května a 9to5Google Poskytne komplexní pokrytí, takže zůstaňte naladěni.

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.