Google potichu vydal propagační tapety pro Pixel 4 a 4a

Počínaje telefonem Pixel 3 si Google pro své telefony připravil speciální tapety, které lze vidět v nabídkách a dalších propagačních materiálech a které ukazují generaci zařízení ve velkém. Ale přestože jsou tapety používány pouze pro marketingové účely, jsou fanoušky velmi vyhledávané. Někteří umělci zašli ještě dál Vytvářejte téměř dokonalé kopie Při absenci jejich oficiálních publikací. Nyní Google zpřístupnil některé z těchto propagačních tapet uživatelům Pixel 4 a 4a.

Tapety, které na svých telefonech zobrazují „P4“ a „4a“, byly poskytnuty potichu a jsou v aplikaci Tapety poněkud skryty. Pokud máte buď 4 nebo 4a, najdete tapetu v aplikaci v kolekci „Umění“, která obsahuje digitální umění od různých umělců a existuje již mnoho let. Fotografie jsou označeny nápisem „Love, Pixel“. , což je fráze, která se obvykle objevuje ve skupině „Hledej“ na zařízeních Pixel starších než 4a 5G.

Pixel 4a tajemně vlastní 5G a 5 ne Aktualizováno o jejich propagační pozadí, která se skládají z „5G“ velkými písmeny v blokovém stylu a buď „4a“ nebo „5“ v menším textu nad G. Obecný obrázek „Pixel“, který se zobrazuje v reklamách jako Série „Pixel vs. Pixel“ Také nebyli propuštěni, ale byl vydán i tento Znovu vytvořeno fanouškem z řady chytrých telefonů.

Není jasné, zda Google bude nadále uvolňovat tyto tapety pro novější telefony Pixel. Pokud nevlastníte Pixel 4 nebo 4a, ale přesto z nějakého důvodu chcete použít tapety, můžete si oba stáhnout v plné kvalitě níže.

READ  Zde jsou nejlepší nabídky týdne

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *