Google Pixel 8 zveřejnil podrobnosti o upgradech fotoaparátu

Google Pixel 8 zveřejnil podrobnosti o upgradech fotoaparátu

Fotoaparát byl vždy nejlepší funkcí smartphonů Pixel společnosti Google a podle podrobného nového úniku mají Pixel 8 a Pixel 8 Pro přijmout několik velkých nových upgradů, včetně nového hlavního senzoru, některých exkluzivních upgradů Pro a dalších. . více.

Další únik od Kamily Wojciechowské během Android Authority Poskytuje nám podrobný rozpis toho, co by mohlo přijít na Pixel 8 a Pixel 8 Pro z hlediska fotoaparátů.

Největším detailem je zde nový primární snímač fotoaparátu pro oba telefony, Samsung ISOCELL GN2. Tento 50MP senzor je přímým nástupcem GN1 používaného Pixely 6 a 7, stejně jako stejného senzoru používaného v Samsung Galaxy S22 a S23. Snímač je fyzicky větší a je schopen zachytit asi 35 % světla ze scény. Nový senzor také přidává další technickou podporu pro funkce, jako je nahrávání 8K videa (Tensor G3 to také podporuje) a Staggered HDR, o kterém také uniklo, že je založen na pixelech.

Pixel 8 Pro dostane další exkluzivní upgrade v senzoru doby letu, který bude založen na senzoru 8×8 ToF VL53L8. Všechny telefony Pixel založené na Tensoru mají jeden z těchto senzorů, ale nový model v Pixel 8 Pro může nabídnout užitečné vylepšení automatického ostření. Dříve uniklý teplotní senzor Pro je také údajně Melexis MLX90632, což je pouze teplotní senzor. Žádná termokamera sem nechodí, i když tato jedinečná část je zjevně dost drahá.

Oba telefony také získají vylepšení ultraširokého fotoaparátu. Vypadá to, že Pixel 8 Pro přijme 64MP Sony IMX787 pro svůj ultraširoký fotoaparát. Toto je senzor, který Pixel 7a používá pro svůj primární střelec, a Google používá hlavní upgrade z 12MP senzoru, který Google používá pro svá ultraširoká zařízení již nějakou dobu. Je pozoruhodné, že makro režim Pixel 7 Pro se na tomto novém zařízení nemusí znovu objevit. Pixel 8 také dostane ultrawide swap, na 12MP Sony IMX386.

READ  Starfield je zatím nejméně otravná hra Bethesdy, říkají zdroje

Teleobjektiv Pixel 8 Pro i selfie snapper na obou telefonech se údajně nezměnily.

Zdá se také, že software dostává upgrade, protože aplikace Fotoaparát Google přináší tři aktualizace. To bude zahrnovat určení úrovně umělého bokehu, který se vytváří ve videích prostřednictvím režimu „Cinematic“, a také „Adaptive Torch“, který bude schopen upravit intenzitu LED blesku na základě scény, kterou natáčíte. Nakonec je tu Segmentation AWB, která pomocí umělé inteligence rozděluje fotografovanou scénu na různé části, aby na každou část snímku lépe aplikovala metody zpracování.

Více o Pixel 8:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *