Google na chytrých televizích zabíjí „Filmy a TV Google Play“

Google

Určitě to vypadá, že služba Google Play Movies & TV, obchod s videoobsahem Google, je na cestě ven. Koncem loňského roku to byla verze aplikace Play Movies & TV pro Android Změňte svou ochrannou známku Jako „Google TV“ a nyní Google Oznámit (Přes 9to5GoogleNa mnoha platformách chytré televize lze k videoobsahu zakoupenému od Googlu přistupovat z aplikace YouTube. Přechod začne 15. června, kdy společnost Google uvedla: „Filmy a televize Google Play již nebudou k dispozici na chytrých televizorech Roku, Samsung, LG a Vizio.“

Jako každý přesun na Google (Jsme odborníci V tomto nyní), tento krok přichází s několika upozorněními. Google bere na vědomí, že všechny vaše staré nákupy budou k dispozici na YouTube, ale nové nákupy provedené na YouTube nepodporují rodinné sdílení napříč účty členů rodiny. Seznam sledování televize Google Play také tento krok neprovede. Kromě toho existuje několik stížností na fóru, které ve skutečnosti uvádějí, že aplikaci YouTube na určitých platformách chybí prostorový zvuk nebo podpora HDR, kterou Play Movies poskytuje.

Filmy a televize Google Play byly spuštěny v roce 2012 (dříve známé jako „Filmy Google“) jako způsob nákupu a pronájmu profesionálního videoobsahu v hollywoodském stylu prostřednictvím ekosystému Google. Byla spuštěna jako součást jednotného ekosystému Google Play spolu s aplikacemi Google Play App Store, Knihy Google Play, Hudba Play a Časopisy Play. Časopisy Google Play se nakonec staly Novým stánkem Google Play a zavřít V roce 2018 byla obnovena služba Google News. Hudba Google Play Zemřel v roce 2020„Uživatelé byli tlačeni do YouTube Music. To na Google Play zatím dělá dvě značky.

U filmů Play & TV byla aplikace již nahrazena na telefonech Android, protože se nyní nazývá „Google TV“. Google spustil tuto aplikaci spolu s dalším produktem „Google TV“, kterým je Operační systém Google TVJedná se o dokonalou alternativu Android TV a je dodáván poprvé na nejnovějším zařízení Chromecast. Obě zařízení Google TV kromě toho, že jsou obchody s obsahem Google, agregují obsah z dalších služeb, jako jsou Netflix, Hulu a Disney +.

READ  Nicky Hilton rozepíná jarní halenku v tvídových šatech a špičatých botách

Nekonzistentní snahy společnosti Google o rebranding, které byly napůl vypáleny, způsobily, že sledování filmu Google koupilo komplikovaný návrh. Společnost má celýKde se můžete dívatStránka podpory popisuje značky na platformách. V systému Android je zakoupený obsah k dispozici v aplikaci YouTube a Google TV, zatímco v systému iOS si můžete vybrat z YouTube a Filmy a TV Google Play, protože aplikace nebyla rebrandována na na webu se obsah zobrazuje na YouTube a ve službě Filmy a TV Google Play. Na chytrých televizích zmíněných v dnešním oznámení hledáte aplikaci YouTube, zatímco na Android TV, která tam stále je, chcete Play Movies & TV. Zdá se, že je také možné přehrávat zakoupený obsah Aplikace YouTube TV (Měsíční výměna kabelové televize Google) Ale článek podpory to nezmínil.

Situace bude pravděpodobně komplikovanější podle toho, ve které zemi se nacházíte. Podle stránek podpory Google, Filmy a TV Google Play Podporuje Nakoupilo filmy ve 117 provinciích a televizní pořady v devíti zemích, zatímco pouze YouTube Podporuje Filmy ve 44 zemích a televizní pořady v osmi. To pro bezproblémový přechod neveští nic dobrého, ale Google má na to dva měsíce.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.