Google Discover nabízí před Pixel Tablet třísloupcové uživatelské rozhraní

Google Discover nabízí před Pixel Tablet třísloupcové uživatelské rozhraní

Google byl Optimalizace aplikace první strany S výraznými vylepšeními obrazovky od I/O 2022 se očekává, že vyvrcholí tabletem Pixel. Nejnovější aktualizací je třísloupcové uživatelské rozhraní pro Google Discover na tabletech.

máme se již objevuje Jak aktualizovat Google Assistant a Discover pro tablet Pixel. Nejnovější změna se již rozšiřuje na stávající tablety, včetně Samsung Tab S8 s aplikací Google 14.2.7.26 (aktuální beta).

Namísto pouhých dvou sloupců článků má nyní Google Discover třetí sloupec, díky kterému se zdroj pohybuje od okraje k okraji. Efekt celé obrazovky je viditelný zejména na levé straně domovské obrazovky s černým pozadím, zatímco logo Google a vaše osobní fotografie jsou přesunuty do horních rohů.

Mezitím navigační panel v aplikaci Google vypadá mnohem lépe bez prázdného místa. Stále čekáme, až se tato vedlejší položka přepne na požadovaný styl materiálu.

V rámci této změny ve třech sloupcích Google nyní umísťuje všechny články na karty s vybledlými obrysy, zatímco obrázky na obálkách jsou zmenšeny. Šířka je stejná, ale výška se liší řádek od řádku. To je také případ orientace na výšku, i když se držte dvou sloupců.

Na tabletu Pixel se očekává, že Google přidá řady návrhů médií „z vašich aplikací“, jako je Google TV, jako součást prostředí Leanback a barevného pozadí.

Další aplikace Google pro váš tablet:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

READ  Super Rush konečně opravil golf

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *