Google brzy umístí reklamy do svého přehledu AI

Google brzy umístí reklamy do svého přehledu AI

Minulý týden Google spustil veřejné vydání své AI v přehledech vyhledávání a nevyhnutelné již bylo oznámeno. Reklamy přicházejí do přehledů AI.

Během své události Google Marketing Live 21. května Google oznámil nové způsoby, jak mohou inzerenti využívat a využívat umělou inteligenci ve svých reklamách. Jedním z oznámení bylo, že funkce AI ​​Overviews ve vyhledávání přidá „brzy“ vložené reklamy.

Nebylo oznámeno žádné konkrétní datum – ještě nebylo zveřejněno – kdy bude spuštěno, ale Google říká, že se reklamy brzy objeví v přehledech AI. Google také tvrdí, že lidé považují reklamy za „užitečné“.

Tyto reklamy se budou zobrazovat s výrazným prohlášením „Sponzorováno“ a budou zobrazovat produkty relevantní pro váš dotaz. Níže uvedený příklad Google ukazuje doporučení a odkazy na produkty pro odstranění vrásek při hledání s dotazem „Jak mohu odstranit vrásky z oblečení?“

Google vysvětluje:

Během prvních testů jsme slyšeli, že lidé považují reklamy, které se zobrazují nad a pod přehledem vygenerovaným umělou inteligencí, za užitečné. Brzy začneme testovat reklamy ve vyhledávání a reklamy v Nákupech v přehledu AI ​​pro uživatele v USA a tito uživatelé budou mít možnost zobrazit se v přehledu AI v sekci jasně označené jako „Sponzorováno“, pokud budou relevantní pro jak vyhledávací dotaz, tak informace v Přehledu umělé inteligence.

Stojí za zmínku, že tyto reklamy budou automaticky generovány z reklam nalezených ve vyhledávání Google. V určitém okamžiku se tedy v přehledu AI na Googlu začne zobrazovat jakákoli reklama, která se běžně zobrazuje ve vyhledávání.

v Příspěvek na blogu Při vysvětlování změny Google opakuje, že „bude pokračovat v testování a vyvíjení vyhledávání“ a zůstane „zaměřen na odesílání hodnotného provozu vydavatelům a tvůrcům“, ačkoli demo společnosti (níže) nezobrazuje jediný odkaz na web, dokud nepřejdete na stránku dolů.

READ  Crash Team Rumble startuje 20. června, uzavřený beta test je nastaven na 20. až 24. dubna

Sledujte Bena: Twitter/X, VláknaA Instagram

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *