Google Assistant nastavuje nový design Dropdown a zvuky mikrofonu و

Nejnovější vizuální aktualizace Asistenta ve formátu koncem roku 2020 Saw light bar přichází na všechna zařízení Android. Google nyní pracuje na novém designu, který využívá rozbalovací nabídky k zobrazení více informací, zatímco Asistent získává nové zvuky mikrofonu.

O aplikaci APK Insight: V tomto příspěvku „APK Insight“ jsme rozbalili nejnovější verzi aplikace, kterou Google nahrál do Obchodu Play. Když tyto soubory dekompilujeme (v případě aplikací pro Android se nazývají soubory APK), můžeme v této nápovědě vidět různé řádky kódu v možných budoucích funkcích. Pamatujte, že Google může nebo nemusí tyto funkce dodávat vůbec, a naše interpretace toho, o co jde, může být neúplná. Pokusíme se však umožnit těm, kteří se chystají dokončit, aby vám ukázali, jak by vypadali, kdyby si účtovali poplatek. S ohledem na to pokračujte v čtení.

Po aktivaci list nezabírá celou obrazovku, aby pomohl zachovat kontext na pozadí. Avatar vašeho profilu se stále zobrazuje v pravém horním rohu, ale na zadní straně je nyní tlačítko ve tvaru korálků pro vstup z klávesnice, protože v dolní části obrazovky je umístěn čtyřbarevný mikrofon s efektem průhlednosti. Není jasné, zda se jedná o konečný design, ale důraz na zadávání textu je zajímavou volbou.

Velkou změnou je, jak chce Google na obrazovce zobrazovat více informací. Namísto ohromení uživatelů zdroji karet a webovými výsledky poskytne Google Assistant uživatelům možnost skrýt výsledky prostřednictvím rozbalovacích nabídek. V tomto případě vidíme „Na mé obrazovce“ a „Doporučeno“.

První je docela přímočarý – i když pro výsledky web / aplikace existují mnohem větší tlačítka, zatímco druhý je pouze seznam obecných akcí. Nezdá se, že by to bylo kontextové, zatímco toto je nejnovější snaha společnosti Google dále vzdělávat o schopnostech asistenta. V dnešním přepracování světelného pruhu můžete přejetím prstem nahoru po panelu zobrazit podobný náhled.

READ  HDMI 2.1a přináší nové standardy do nové generace displejů HDMI, včetně mapování tónů na základě zdroje.

Nové zvuky mikrofonu Google Assistant

otevřít mikrofon „

Starý

Nový

Google také pracuje na nových hlasech doprovázejících hlasové zážitky Asistenta. Začíná to, když je Assistant zapnutý zvoněním „open_mic“, které je měkčí a méně ostré, což lépe odpovídá designovému jazyku vhodnému pro Google. Stejné změny jsou aplikovány na „close_mic“, zatímco „think“ / analyse začíná agresivně a mizí místo neustálého ozvěny.

Tyto aktualizace jsou ve stejném duchu jako Vrhněte nový hlas Letos pro chytré obrazovky a reproduktory. Ještě není vydána s aplikací Google 12.21.

Close_mic

Starý

Nový

myslící

Starý

Nový

Děkuji za Dekompilátor JEB, čehož využívají někteří disasembleri APK Insight.

Dylan Russell Do tohoto článku přispěl Kyle Bradshaw

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube, kde najdete další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.