Google aktualizuje svoji aplikaci pro iOS na YouTube, první aktualizaci hlavní aplikace pro iOS od prosince

Google představil opravu chyby aplikace pro iOS na YouTube, první aktualizaci hlavní aplikace Google pro iOS od prosince. 9to5Google Zprávy. navzdory existenci Spekulace, že důvod Jelikož neexistují žádné aktualizace verzí iOS pro Gmail, Dokumenty, Vyhledávání a Fotky, je snahou vyhnout se novým štítkům ochrany osobních údajů společnosti Apple, Google Přímo zamítnuto To byl ten případ. Společnost uvedla v a 12. ledna blogový příspěvek Až budou k dispozici aktualizace, přidá štítky do svých aplikací:

Jelikož se aplikace pro iOS od Googlu aktualizují o nové funkce nebo opravy chyb, uvidíte aktualizace našich výpisů stránek s aplikacemi, které obsahují nové podrobnosti ochrany osobních údajů. Tyto štítky představují maximální kategorie dat, které lze shromažďovat – to znamená, pokud používáte všechny dostupné funkce a služby v aplikaci. Data, která poskytujete produktům Google, poskytují služby, které jsou pro vás užitečné. Nastavení ochrany osobních údajů můžete kdykoli ovládat tak, že navštívíte svůj účet Google nebo přejdete přímo do produktů Google, které používáte v systému iOS.

Apple vyžaduje, aby společnosti používaly své nálepky na ochranu osobních údajů, které byly uvedeny na trh 14. prosince, než bude moci aktualizovat stávající aplikace pro iOS. Některé další aplikace Google – například Stadia, Authenticator, Translate a Classroom – již dostaly aktualizace pro iOS.

Kontaktovali jsme Google, abychom se zeptali, zda chystáme aktualizace verzí Gmailu, Vyhledávání, Dokumentů a Fotek pro iOS, a pokud se dozvíme více, oznámíme to.

READ  Toto je nejlepší nabídka Nintendo Switch Black Friday

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *