Golden Eagle Tennis Walks to Chattanooga for the UTC Steve Barras Fall Classic

Autor: Dylan Fasano, TTU Sports Information

Kookieville, Tennessee-Tenisový tým Tennessee Tech zahájí o víkendu další státní turnaj, kdy Golden Eagles odletí do Chattanoogy na UTC Steve Barras Fall Classic 15.-17. října. Druhá předposlední technická událost podzimu bude zahrnovat tři čtyřhry, přičemž Golden Eagles bude v pátek v 9 hodin bojovat s Austin Bee, v sobotu ve 14 hodin se Severní Alabamou a v neděli v 9 hodin s Jižní Georgií. Uskuteční se v pátek a v sobotu na kurtech UTC, přičemž byl naplánován nedělní zápas za Champions Club.

Tech vstoupil do podobného závodu naposledy na kurtech, protože Golden Eagles prudce stoupali během soutěže dvouhry na Belmont Fall Invitational v Nashvillu, 8. – 10. Října. Ve třech společných zápasech proti Chattanooga, Belmont a Lipscombe skórovaly dvouhry fialové a zlaté knihy 16-3.

Celkově Evzen Holis vede TTU s výsledkem 11-3 ve dvouhře, což je zdůrazněno vítězným čtyřcestným displejem, který v roce 2 z 6 v Brně z České republiky postoupil do čtvrtfinále ITA Ohio Valley Regionals. Rafael Tusito měl impozantní skóre ve dvouhře 8-3, zatímco Andre Rodia 7-4, Elias Gruber 6-1 a Mika Berghaus 5-1 ve dvouhře na podzim tohoto roku.

Červen Sasagawa vstoupil do Scenic City s rekordem dvouhry 4-1 a Carlos Vicente vytvořil na podzim rekord 5-6 všech dob ve dvouhře. Andre Rodia má nejlepší čtyřhru v týmu 5-3.

Fotografoval Thomas Corner

READ  Expert Sky Sports Channel, Graeme Souness, podepsal smlouvu s ITV na pokrytí Euro 2020 při sestavování týmu s hvězdami

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *