Golden Eagle Tennis vezme svůj talent do Tulsy na mistrovství ITA mužů v Americe

Golden Eagle Tennis vezme svůj talent do Tulsy na mistrovství ITA mužů v Americe

Autor: Dylan Fasano, TTU Sports Information

Kookieville, Tennessee – Tenisový tým Tennessee Tech bude patřit mezi nejlepší týmy v zemi, které se sejdou v Oklahoma Tulsa na jedné z vrcholných akcí podzimu. Pět zlatých orlů využije svou šanci na jediném mužském mistrovství ITA v Americe, kde se má soutěž konat od 2. do 10. října.

Micah Berghaus, Evzen Hollis, Andre Rodia, Rafael Tosito a Carlos Vicente tvoří pět TIC, které soutěží v soutěži jednotlivců. Individuální vyřazovací formát začne v sobotu a turnaj se bude konat v tenisovém centru Michael De Caste v areálu University of Tulsa a Case Tennis Center v LaFortune Parku.

Exkluzivní turnaj bude třetí akcí TTU na podzim, která se již zaměřila na UNCG Fall Invitational a ITA Ohio Valley Regionals. Všichni čtyři Golden Eagles, kteří soutěžili ve dvouhře během ITA Ohio Valley Regionals v Knoxville, vyhráli alespoň jeden zápas, včetně Holis, Tosetto a Vicente, kteří si ve svých dvouhrových kolech vysloužili alespoň dvě přikývnutí.

Tosetto a Vicente dosáhli kola 32 s dvojicí výher, zatímco Hollis zdůraznil jeden z vrcholů podzimu čtyřmi výhrami, aby se dostal do čtvrtfinále. Dva ze čtyř brněnských producentů v České republice proti rivalitě „Power 5“ přišly za vítězstvím nad Indianou Carsonem Hankinsem a Alexandrem LeBlancem z Kentucky.

Díky působivému zobrazení je Hollis lídrem Golden Eagle s rekordem dvouhry 7-2 během prvních dvou turnajů na podzim tohoto roku. Tosetto také zářil známkou 6-1 dvouhry, která zahrnovala perfektní běh 4-0 na UNCG Fall Invitational.

Fotografie Thomas Corner

READ  Populistická strana českého premiéra Babiše ve volbách s překvapivým výsledkem těsně prohrála

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *