GoEast je online a na vyžádání

„Životní požadavky jsou odvážnérozhodování „-Brave Choice zdůrazňuje ve svém Bioscope // The plnou rozmanitost kina Ocenění Open Frame Otevírá pohled na inovativní formy kina

S velkou lítostí organizátoři Jděte na východ Středoevropský a východní evropský filmový festival by měl uznat, že současné dubnové očekávání kulturního sektoru opět neumožňuje možnost pořádat živý festival s osobními projekcemi a osobními setkáními mezi festivalyPro účasts. Zrušení však není vyloučeno Jděte na východ! Wiesbaden Festival, který hostil DFF – DeuteronomiumschesFilmový institut & Filmové muzeum, Zkompiloval komplexní online program a program na vyžádání pro Nadále sloužíme našim fanouškům a příznivcům. Během festivalového období od 20 do 26 Duben 2021V Německu budou téměř všechny filmy festivalu k dispozici na vyžádání prostřednictvím webových stránek festivalu. Aby to bylo možné, festival spolupracuje VoD Poskytovatel služeb Filmpoprvé. Ověření hosté získají bezplatný přístup k promítání filmů. na Další informace o fungování programu na vyžádání naleznete zde Jděte na východ Web nebo nahlédněte do naší programové brožury.

Soutěžní příspěvky budou pokud možno posouzeny alespoň před porotou Caligari Bon Film. Pokud infekce umožňuje screening v kině Caligari plus DFF Ve Frankfurtu Bude také otevřen malému počtu průmyslových odvětví Profesionálové A zástupci tisku. Kino auta v DernchTerén Ve Wiesbadenu a stánku K67 před NassauConstverine Zůstávají veřejnými akcemi.

Kromě toho, Jděte na východ Opět zpřístupnění online programu událostí všem. na To končíA Jděte na východ V Muzeu ve Wiesbadenu bude zřízeno festivalové studioA Kde jednotlivci Budete nahrávat, nahrávat a vysílat filmové přednášky s tvůrci v soutěžní sekci, přednášky a panelové diskuse ze Symposia a Události z East-West Talent Lab.Kromě těchto nabídek Naše online platforma poskytne divákům příležitost Zažijte naši mistrovskou třídu dojítSvětla ADruhá zkratka Mario z. ušlechtilýA nás Proti Oskarům, s letošním vítězem ceny PerlenaLe Golden Bear, Rado Jidáši, obklopuje ho Akční umělec A Perjovschi.

„Požadavky na život jsou odvážná rozhodnutí“ –The Brave Choice zdůrazňuje celou rozmanitost kina v sekci Bioscope

READ  K-popová hvězda patří mezi 8 hvězd, které se připojily k výletu japonského obchodníka Maezawy na Měsíc

BiosqueběhSekce příspěvků je věnována Střednímu a Východu evropský Filmové produkce si zaslouží neustálou pozornost na beztlakovém fóru pro premiéry. Vážení pánové rádi Vitaly ManskyAhoj, Lailo BacalninaRenata LitvínovaASamilaZabij hoFilip Raymonda ADruhá zkratka ZkazitTichýNajděte zde například místo na stejné úrovni jako experimentální práce. V GORBACHEV. těžkýN (Gorbačov. RájLotyšskoA Česká republika, 2020) Dokumentarista Vitaly ManskyRozhodni se Chcete-li vyhledat profKonverzace s bláznivým mužem, „jako Michail Gorbačov Totéž vyjádřete„Na setkání s 89letou bývalou zemísnoha. Jejich konverzace je intimní, vtipná a sebevědomá cesta do minulosti. v Film nominovaný na Oscara v Koo Fades, A.IDA? (Bosna a Herzigovv, Rakousko, Rumunsko, Nizozemsko, Německo, Polsko, Francie, Norsko, 2020), Titulní protagonistaAPřekladatel z Organizace spojených národůA Předcházející dny bojuje o přežití své rodiny Srebrenica masakr 1995.FuJáma UNDATION (KotlofanRusko 2020)tím, že Andre GryazevZabývá se obavami Rusů, kteří se cítí opuštěni a vidí osobní výzvu Vladimíra Putina jako jedinou cestu z jejich nesnází. Nalezené filmové záběry se ve výchozím nastavení shromažďují Hlasy z internetu, Členové ruského lidu Hledají pomocnou ruku u prezidenta jako jejich předchůdci Jednou Lemované dovnitř Brány Caesara Prosit za. Trochu lehčí jízdné přichází v podobě SeverníVítr h (SevernageVítr(Rusko, 2021), režírovaná kultovní herečkou Renata Litvínova. Šampaňské tu teče jako řeka – tento dekadentní čin si někdy pamatuje Čechovovy hry Nebo postapokalyptická variace Lushino Viscontiprokletý. Na mé diváky čeká pohádkový svět V ženě (SpogoVLotyšsko, Litva, 2020), tjN jakýkoli předchozí Jděte na východ Šéf poroty Leila Kopec Reinterprets Snow White, exkluzivně představující příběh z pohledu selfie. Se stejně vtipným přístupem AbdulkhaiZukirovje Autobus (korunaIkistanA 2020) Vypráví o osudové cestě autobusem na dlouhé vzdálenosti, když se různorodá skupina cestujících vydává na cestu do neznáma.Jednou za čas v Polsku (JaK. AlláhHledal Karla, Česká republika, Polsko, Slovensko, 2020), byZkazitTichý AA Filip RaymondaZkoumá okolnosti, které mění život, a hledání záchrany. Režisérským duem je česká odpověď Michaelovi Moorovi oAno, lidi. Není tedy divu, že jejich existenciální film je na cestě Boj s peripetiemi polského katolicismu se někdy cítí jako film ve filmu. KonečněASláva královně (GeorgiaA Rakousko, Srbsko, 2020) Točí se kolem programu Bioscope v souboru Kreativní a liberální nota. tohle je Portrét čtyř mistrů šachu Nuna Gabrindashwili, Nana Alexandria, Maya Tschiburdanidze AA Nana IosselianiJe to skutečný příběh s možností radost Mnoho diváků, včetně Fanoušci fantasy série Netflix THE QUEEN’S GAMBIT.

READ  Netflix Millarworld 'The Magic Order': Vše, co zatím víme

Cena Open Frame Award otevírá oči inovativním filmovým tvarům

Cena Open Frame Award je pravděpodobně nejinovativnější soutěž v soutěži Jděte na východ. V rámci své působnosti se virtuální realita ve střední a východní Evropě a filmové projekty o 360 stupních každoročně ucházejí o cenu sponzorovanou BHF Bank a oceněnou cenovým fondem ve výši 5 000 eur. Cena Open Frame už dokázala pojmout předpokládaná omezení, která pandemie vytvořila v prvním „Covidském roce“ jako příležitost. Ruský umělec VR a vítěz soutěže Denis 2018SimeonovA gruzínské hodnotyMoldtsovPřihlaste místa pro virtuální soutěžeD v neuvěřitelných detailech a Představujeme okouzlující velikonoční vajíčka. V roce 2021, Caligari VR aJděte na východVRoofTop Lounge se bude často objevovat s iV programování festivalu dokonce podléhá dalšímu rozvoji Pro virtuální část Jděte na východ. Digitální místa v Jděte na východ Bude k němu přistupovat pomocí náhlavní soupravy VR. Hnicméně Poučte se z loňských zkušeností The Jděte na východ Tým vytvořil řešení pro každého uživatele s jakýmkoli počítačem, aby dostal příležitost prohlídku výstavy a účastRs.

V rámci ceny Open Frame Award významní filmaři zkoumají inovativní formy narativního umění, které pokrývají širokou škálu, od poetických zážitků po interaktivní zážitky smyslů. Ve své práci neustále integrují realitu a virtuální prostor do nového zážitku pro diváky. Deep Dive (Polsko, 2020) od MiloszeHermannovicKombinuje divoká prostředí s traumatizujícími zkušenostmi ze ztráty ve 360stupňovém filmu, který se snaží o naturalistický přístup k vyprávění. Drsné podmínky také vyvrcholí ve hře DISLOCATION Interactive VR Experience (Poruchy, Chorvatsko, 2020), ve chvílích izolace, když si vzpomenete na vzpomínky na ztracenou vlastRiziko úpadku. podle Na rozdíl od Horiko. Příběhy Tohard Tundra (Rusko, 2021) od AnnyTolkacheva Zaměřuje se na dokumentární poznámku sobů a psích spřežení a N.Telflix Nabídky. Působivý život moderní beduínské rodiny v tundře je zobrazen v perspektivě(E) Od milovaného a zkroceného stvořeníHorrico. NikitaBohdanov 360stupňový dokument o rozšířené a virtuální realitě #PRISONERSVOICE (Ukrajina, 2020) doprovází tři ukrajinské aktivisty, Olega Sentsova, OleksandraKulchenkoAVolodymyrBaloch„Kdo vypráví o svém nezákonném uvěznění v Rusku pomocí programu virtuální reality Oculus Quill. Na opačném polárním konci spektra je NIGHTSSS Interactive Virtual Reality Experience (Polsko, 2021) RozrazilLewandowskaA SandraFredericiakAnimovaný film, který umožňuje zažít moderní tělo a sílu své fantazie zcela novým způsobem ve virtuálním prostoru s využitím moderních technologií poezie, tance a ASMR. Naproti tomu SPHERES – TANGIBLE UTOPIAS (Rumunsko, 2021) Bere děti Síla pro představivost jako inspirace pro organizaci Odyssey prostřednictvím městských scénářů vícevrstvých futuristických společností. S TX REVERSE 360 ° (Rakousko, Německo, 2019), cena Open Frame Prize postupuje do dalších zážitkových světů prostřednictvím vizuálních kolizí mezi snem a realitou v kině.

READ  Ve věku 87 let zemřel Jiří Černě, významný český hudební kritik a hlas sametové revoluce z roku 1989.

Fotografie související s festivalem a programováním festivalu najdete na našich webových stránkách Sekce ke stažení.

Tady můžete být schopen The Kompletní program Pro 21. vydání Jděte na východ Filmový festival ve střední a východní Evropě.

Filmový festival GoEast ve střední a východní Evropě pořádá DFF – Deutsches Filminstitut & Filmmuseum a uskutečnil se s podporou mnoha partnerů. Primárními finančními partnery jsou HessenFilm und Medien GmbH, státní kapitál Wiesbaden, Kulturfonds Frankfurt RheinMain, Nadace BHF BANK, Nadace Adolfa a Luisy Haeuserových pro umění a kulturu, Renovabis a německo-český fond budoucnosti. Mezi mediální partnery patří 3sat, Deutschlandfunk Kultur a Frankfurter Allgemeine Zeitung.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *