Gmail a další aplikace pro Android selhávají v telefonech: Zde je jednoduché řešení od Googlu

Několik lidí nahlásilo problémy s aplikací Gmail v systému Android.

James Martin / Cnet

Google Říká, že problém byl vyřešen Což způsobilo, že v pondělí u některých lidí selhal Gmail a další aplikace pro Android. Zdá se, že problém pochází z chyby v dřívější verzi systému Android WebView, což je systémová součást, která umožňuje aplikacím pro Android zobrazovat webový obsah.

K vyřešení problému technický gigant uvedl, že by se lidé měli vydat na Google Play, aby aktualizovali svůj systém Android WebView a Google Chrome.

Zde jsou kroky, které zavedl Google:

1. Přejděte do aplikace Obchod Play
2. Dávejte pozor Systém Android WebView
3. Vyberte možnost „Aktualizovat“
4. Opakujte tyto kroky pro Google Chrome

Problémy s Gmailem a dalšími aplikacemi pro Android se začaly objevovat v pondělí odpoledne a podle Googlu trvaly téměř sedm hodin Stavový panel Pro Gmail. Spousta lidí se obrátila Cvrlikání A Reddit Chcete-li nahlásit selhání aplikací pro Android, včetně vlastníků telefonů Samsung a Pixel.

Viz také: Sedm skrytých funkcí v Gmailu, které vám mohou pomoci dosáhnout nulové doručené pošty

„Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme vám za trpělivost a trvalou podporu,“ uvedl Google v závěrečné aktualizaci svého hlavního panelu stavu Gmailu. „Zajistěte, aby spolehlivost systému byla u společnosti Google nejvyšší prioritou, a neustále zlepšujeme naše systémy.“

Zatímco Google problém vyřešil, někteří lidé zjistili, že odstranění buggy verze WebView poskytuje dočasné řešení. Účet podpory Samsung na Twitteru Dokonce navrhl lidem, aby učinili tento krok.

Pokud jste toto řešení použili při čekání na Google, aby problém vyřešil, měli byste kromě aktualizace prohlížeče Chrome znovu nainstalovat WebView, abyste obnovili plnou funkčnost svého telefonu. Udržování aktualizovaných aplikací je důležité pro Získejte nejnovější opravy zabezpečení.

READ  Akční RPG Deck13 Atlas Fallen oznámeno na Gamescomu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *