Glover Teixeira je otevřený pro druhý zápas se „samurajem“ Jerrym Prochaskou v České republice

Glover Teixeira ho chce přivést zpět s Jiřím Procházkou na UFC šampionát v lehké těžké váze.

Brazilec vedl ve výsledkových kartách se sekundami zbývajícími na hodinách v posledním kole v Singapuru, když Procházka potopil škrtící klapku a 11. června ho donutil zapojit se do UFC 275, čímž se stal prvním českým bojovníkem, který získal pás UFC.

„Fyzicky zdravý“ a bez zranění navzdory 24minutovému kandidátovi na „Bitvu roku“ chce Teixeira začít znovu trénovat za méně než tři týdny s ohledem na potenciální odvetu s Procházkou koncem tohoto roku, i když to znamená konfrontovat s ním na nepřátelském území v České republice.

„proč ne?“ Teixeira řekl v nedávné epizodě podcastu MMA Fighting Trocação Franca. „Bojoval bych s ním v Brazílii, [so] Můžeme sledovat pás, ať je kdekoli. Šel jsem to bránit do Singapuru. Mohl jsem říct: ‚Ne, v Brazílii jsem byl poprvé‘. Bohužel to nevyšlo. [But] Budeme pronásledovat tento pás, ať je kdekoli, ať to stojí cokoli.“

Teixeira vzdal hold Procházkovu srdci po UFC 275, protože vyzyvatel dokázal zvládnout těžké situace během čtyř kol a zůstává prvním mužem, který představil ostříleného Brazilce v MMA.

„Je to válečník, muž, který jde vpřed,“ řekl Teixeira. „Věděl jsem, že má srdce samurajského válečníka, vítěze, bojoval až do konce a nikdy se nevzdal. Nikdy bitvu nevzdal a dokázal zvítězit. Co se týče výkonu, jsem také naštvaný tím, co se stalo. I odvedl vynikající výkon, vyhrál jsem bitvu a vyhrál jsem dobře, jsem smutný Kvůli chybě, kterou jsem udělal. Proto to musíme udělat znovu. Je čas to restartovat. Musí si uvědomit, že tohle je boj všech chce vidět hned. Ti, kteří nestihli první, se na něj podívají nyní.

READ  Air France-KLM Promo Awards March for Travel do 31. srpna 2022

Je čas vydělat peníze. Zaplatí za zhlédnutí [money]On je hrdina. Nemluvě o tom, že jsme vedli rozhovor uvnitř oktagonu. Nemusíte mluvit spoustu keců, abyste se pokusili podpořit tento boj, abyste se pokusili vyhrát zápas znovu. Opravdu to chci zpět [to happen]Ale nechci mluvit [crap] Tak. Mnoho lidí se ve snaze o to ztratí.

„Dana White by se na to měla podívat. Fanoušci žádají tento odvetný zápas. V celém boji si vedla opravdu dobře, prohrála pouze jedno kolo a ovládla páté kolo. [Prochazka] Nejste spokojeni se svým výkonem? Udělej to znova. Udělejme to znovu, člověče. Podívejme se, kdo je lepší, protože vím, že mu to stále trčí v krku, protože vítězství bylo a lidé říkali: ‚Kdyby ne [guillotine]Těžko slyšet.“ Sakra, ten boj prohrával. Jaké měl štěstí. Tohle nebylo štěstí. Šel na to a mohl se bezpečně udusit. Nevěřil jsem tomu. Udělal jsi chybu.

„Je čas to zopakovat. Proto chci odvetu. Propagoval to tím, že řekl, že se budeme připravovat na další show.“

Před svou první obhajobou titulu si Teixeira pohrával s myšlenkou vyvěsit rukavice koncem tohoto roku na potenciální akci UFC v New Yorku. Nyní, když už není šampionem do 205 liber, ale stále předvádí svůj životní výkon, Teixeira nevidí důvod zpomalovat.

„Řekl jsem že [retiring] řekl Teixeira. „Cílem je získat pás zpět a my ho musíme obhájit, až ho vyhrajeme. Pro sportovce je to věc cti. Po obhájení, jak jsem řekl, můžeš odejít, ale teď mám jiný cíl. Nemohl jsem.“ Nevěřil jsem, že to prohraju. Plánoval jsem vyhrát, možná to znovu obhájit [retiring after]. Nikdy jsem neřekl, že je to konečná. Mám hlad se vrátit a znovu trénovat. Dokud to budu dělat dobře, budu pokračovat [fighting]. „

READ  Bývalý slovenský premiér Robert Fico čelí trestnímu stíhání | Majitel

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.