Giannis Antetokounmpo naznačuje, že plánuje hrát za Řecko v EuroBasket 2022

Řecko skončilo jeden zápas od kvalifikace na olympijské hry v Tokiu a 4. července padlo v kvalifikačním turnajovém zápase do České republiky.

Giannis Antikonmo V té hře nehrál za Řecko, protože Milwaukee Bucks se připravovali na finále NBA, které začalo o dva dny později. Nejlepší hráč řeckého týmu – a možná i celý svět – se však těší na příští zářijový EuroBasket a na Twitteru naznačil, že plánuje hrát.

Jsme mimo turnaj už rok a může se stát spousta věcí, které by Antetokounmpo změnily názor, ale zdá se, že o tom vážně přemýšlí. Je hrdý na to, že reprezentuje Řecko, a dokonce tam mimo sezónu vzal trofej NBA Larryho O’Briena.

Bude zajímavé sledovat, která z hvězd NBA – Luka Doncic se Slovinskem Nikola Jokič se Srbskem; Rudy Gobert A Evan Fournier S Francií a seznam pokračuje – vyberte si sedět mimo turnaj a odpočívat a který z nich bude reprezentovat svou zemi příští září. Hluboké play -off, zranění a řada osobních problémů mohou ovlivnit rozhodnutí v každém případě, ale víte, že to je v myslích mnoha hráčů.READ  Stát se „úžasným“ mistrem světa v rozparovači dračích lodí

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *