Gerrard: Šéf Rangers chce porazit Brondbyho a zahájit kampaň Evropské ligy | fotbalové novinky

Steven Gerrard nemá problém ve čtvrtečním zápase Evropské ligy proti Brondby, který je pro Rangers účtován jako nezbytný zápas.

Po porážce 2: 0 doma s francouzským klubem Lyon a prohře 1: 0 venku se českou Spartou Praha byli skotští šampioni na dně skupiny B, o bod za dánským klubem před setkáním v Ibroxu.

Trenér Jers, kterému bude po propuštění v Praze chybět suspendovaný Glenn Kamara, byl dotázán, zda zápas spadá do kategorie must-win.

Řekl: „Nevadí mi, když to řekneš takto.

„Chceme se pokusit vyhrát každý zápas tady v Rangers, bez ohledu na to, kde sedíme u stolu, ale po prohraných prvních dvou zápasech si myslím, že je velmi důležité, abychom tento zápas vyhráli (s Brondby).

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Obránce Rangers Conor Goldson říká, že v poslední době nemluvil se svým agentem ani s klubem o možném prodloužení smlouvy

„Musíme vzít alespoň čtyři body, ideálně šest, takže zítra potřebujeme výkon a skóre, které se pokusí zahájit tuto kampaň.“

„Nemyslím si, že by náš výkon byl na míle daleko, ale je to výsledek práce a dostat se ze skupiny, kde potřebujete výsledky, to dobře víme.

„Pokud to zítřejší hře dodá trochu větší tlak a lidé venku z ní budou chtít udělat zápas, který musí vyhrát, jsme s tím v pořádku.“

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Hlavní body zápasu skotské Premier League mezi Rangers a Hearts

Gerrard vyzval ke zlepšení rekordu své strany před brankou, zejména od útočníka Alfreda Morelose, který tento víkend odmítl několik šancí proti Hearts při remíze 1: 1 Premier League na Ibroxu.

READ  Arsenal ženy 0-3 Chelsea: Fran Kirby a Sam Kerr vyhráli finále FA Cupu | fotbalové zprávy

Gerrarda neuchvátilo pět gólů kolumbijského internacionála v 15 zápasech ve všech soutěžích v této sezóně, když vsítil 99 za Rangers a vyzval ho, aby věci „nepřemýšlel“.

Řekl: „Pět z 15 mi nestačí. Nejen od něj, myslím si, že potřebujeme dát více gólů, všichni naši útočníci.

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Gerrard říká, že očekává více gólů od útočníka Alfreda Morelose, který v této sezóně vstřelil pět gólů v 15 zápasech.

„Jsme v Rangers a šance, které si vytváříme, očekávám od hráče, který jako devátý odehrál nejvíce minut, má více než pět z 15, takže to jsou statistiky, které musíme zlepšit.

„Když se podíváte na předchozí číslo 9 a rekord Alfreda z předchozích sezón, byl lepší než pět z 15.

„Jsem si jist, že sám Alfredo a určitě i já a trenérský tým, pokud jde o naše útočné jednotky a našeho hráče číslo 9, jim chtějí dát více gólů.“

„Pokud bych pro něj měl nějakou radu, bylo by to tak, abych se stále dostával na správná místa a určitě během chvilky dosáhne stovky. Dá tolik gólů, že na to ani nemyslí.“

Neděle 24. října 11:00

Odjezd ve 12:00 hodin

Gerrard: Sankce za rasismus nejsou dostatečně velké

Gerrard byl vyslýchán kvůli rozhodnutí UEFA nepodléhat disciplinárnímu stíhání Sparty Praha poté, co vyšetřování obvinění z rasismu proti Camarovi našlo „nedostatečné důkazy“.

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Gerrard a Goldson chtějí více opatření ze strany řídících orgánů, které pomohou potlačit rasismus ve fotbale

FC Ibrox kontaktoval řídící orgán evropského fotbalu poté, co záložník, který v březnu přijímal rasové týrání ze Slavie Praha, Ondrej Kudela, byl vypískán během porážky 1: 0 v České republice z minulého měsíce.

READ  Bruce Cassidy zdůrazňuje odchod Davida Krejčího a potenciální návrat do Bruins

Po srpnovém rasistickém zneužívání Aureliena Chuaminiho Monakem byl fanouškům Sparty odepřen vstup na letenský stadion, ale zápasu bylo umožněno zúčastnit se asi 10 000 školáků spolu s některými dospělými, kteří doprovázeli.

Glenn Camara byl vypískán fanoušky, když byl v minulém měsíci zápasu Evropské ligy vyloučen mimo Spartu Praha.
obrázek:
Glenn Camara byl vypískán fanoušky, když byl v minulém měsíci zápasu Evropské ligy vyloučen mimo Spartu Praha.

Na otázku, zda byl rozhodnutím UEFA překvapen nebo zklamán, Gerrard odpověděl: „Je možné, že jsou oba.

„Už jsem to řekl a řeknu to znovu, nemyslím si, že tresty jsou pro tento druh věcí, a nejen v této hře, pokud jde o incident s Glenem, dost velké.

„Celkově si nemyslím, že tresty za rasismus jsou dostatečné, a myslím si, že proto to v dohledné době nebude úplně vymazáno ze hry.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.