Generální ředitel smartphonu Saygus, který nikdy nevydal telefon obviněný z podvodu

Americká prokuratura v Utahu obvinila z podvodu s cennými papíry muže, který propaguje nový revoluční smartphone již několik let, ale nevyrábí jej. Objeví se nový vklad. Chad Leon Sayers pozval téměř 300 investorů, aby investovali 10 milionů dolarů do Saygusu a slibovali „miliardy dolarů v bezprostředním úspěchu“. Podle ministerstva spravedlnosti.

Místo toho, aby získané peníze použil na vytvoření slíbeného smartphonu, zaplatil osobní výdaje a dluhy a starším investorům zaplatil penězi, které získal od nových investorů, což kancelář generálního prokurátora v Utahu nazývala „Ponzi-like“. Sayers údajně utratil 2,17 milionu dolarů z peněz vybraných za pronájem kanceláře, asi 800 000 dolarů z peněz na urovnání dalších soudních sporů, 500 000 dolarů za právní poplatky, 145 000 dolarů za nákupy, zábavu a osobní péči a asi 30 000 dolarů za svou osobní kreditní kartu.

Podle americké prokuratury začal Sayers získávat peníze v roce 2006 pomocí e -mailů a sociálních médií Včetně Twitterua zpravodaje pro investory, které mají přesvědčit lidi, aby investovali do telefonu, a poskytovat „aktualizace“ o spuštění telefonu.

Saygus je popisován jako První VPhone– který se chlubil posuvnou klávesnicí – v roce 2009 a předvedl to, co říkal, byl Saygus V2 na Mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky (CES) v roce 2015. hrana Nakoukl jsem:

Nemusíte říkat něco „cool na papíře“. Saygus vytvořil takzvaný „super smartphone“ a v mnoha ohledech to vypadá, že se podívali na specifikaci a řekli: „Můžeme to udělat opravdu dobře.“

Saygus V2 má 5palcový displej s rozlišením 1080p a čtyřjádrový procesor Snapdragon 2,5 GHz se 3 GB RAM a Android 4.4.4 KitKat. Saygus říká, že V2 je určen pro závislé na médiích, a to znamená, že se může pochlubit až 320 GB úložiště – 64 GB interně se dvěma sloty MicroSDXC. Má 21MP zadní kameru (s duálním LED bleskem) a 13MP přední kameru. V2 má také reproduktory Harman Kardon, snímač otisků prstů, vestavěné bezdrátové nabíjení Qi a přístup root pro vývojáře … podívejte se, tam kus země Má rád v tomto telefonu. Design není nijak zvlášť inspirovaný, ale rám je malý a poměrně robustní.

Ale tento telefon nikdy nepřišel. Android Police Saygusovu ságu bedlivě sleduje už několik let (dokonce mají samostatnou sekci Saygus!), Archivy obsahují mnoho zvratů Je to velmi zvláštní příběh.

READ  Gucci prodává Xbox Series X za 10 000 $

Proces se Sayersovou porotou má začít 30. srpna.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *