Generální ředitel RB Leipzig byl jmenován, aby dohlížel na Red Bull F1 a sportovní týmy RaceFans

Na Tour: Oliver Mintzlaff, výkonný ředitel německého bundesligového týmu RB Leipzig, byl jmenován novým supervizorem sportovního úsilí Red Bullu, včetně Formule 1.

Krátce

Generální ředitel RB Leipzig Mintzlaff byl jmenován, aby dohlížel na týmy Red Bull F1 a terénní sportovní týmy.

Oliver Mintzlaff, výkonný ředitel německého fotbalového týmu RB Leipzig, byl po smrti zakladatele Dietricha Mateschitze jmenován novým supervizorem sportovního úsilí Red Bullu, včetně Formule 1.

Impérium energetických nápojů a médií jmenovalo tři generální ředitele pro různá křídla společnosti, včetně jejích sportovních týmů. Red Bull vlastní nebo má podíly v různých sportovních týmech, včetně fotbalu a ledního hokeje, a také v několika podnicích v motoristickém sportu napříč soutěžemi na dvou a čtyřech kolech, včetně mistrovství světa Formule 1.

Jak jsem zmínil ten sportovecMintzlaff opustí svou současnou roli generálního ředitele RB Leipzig 15. listopadu a stane se generálním ředitelem Red Bull pro nové firemní projekty a investice.

Red Bull v současné době vlastní dva týmy F10, Red Bull Racing a juniorský tým Alpha Tauri. Red Bull v této sezóně vyhrál oba světové šampionáty, přičemž Max Verstappen úspěšně obhajoval prvenství svých jezdců, které získal v roce 2021.

Verstappen, Redline skončili na druhém místě v lázeňském simrace po střetu Eau Rouge

Mistr světa formule 1 Max Verstappen skončil druhý se svými týmovými kolegy z Redline Jeffreym Rietveldem a Maximilianem Benekem včera ve virtuálních šesti hodinách Spa v Le Mans po nákladné havárii přes Eau Rouge.

Verstappen se připojil ke svým týmovým kolegům z Redline ve vytrvalostní simulaci rFactor 2, která zahrnovala běh virtuální série Le Mans. Redline použil alternativní strategii pro přijíždějící týmy, ale Verstappen byl zdržen kolizí s týmem Romaina Grosjeana R8G Esports GTE vjíždějícím přes Eau Rouge.

READ  Sportovní úryvky - Shillong Times

Vyhrál závod #63 AMG Esports LMP, sedm sekund před Redline, s týmem BMW Team Redline #71 vyhrál třídu GTE.

Série F4 pro střední a východní Evropu je schválena FIA

Nový šampionát Formule 4 odstartuje ve střední a východní Evropě příští rok po oficiálním schválení FIA.

Mistrovství ACCR F4 začne v roce 2023 a bude zahrnovat závody v Německu, Rakousku, Maďarsku, na Slovensku a v České republice.

V šampionátu se představí mistr ve víceboji, juniorský mistr jezdců do 21 let, pohár žen a mistrovství družstev.

Oznámení | Staňte se příznivcem RaceFans a Jděte bez reklam

Všechno nejlepší k narozeninám!

Všechno nejlepší k narozeninám AS Mahesh, Claudio Sampaio, Flowerdew a Hawksfan!

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.