Gavin Green vytvořil traťový rekord ve vedení na Czech Masters

VYSOKY UJEZD, Česká republika (AP) — Gavin Green trefil pár eaglů, překonal rekord hřiště s 9 pod 63 v pátek a dostal se do vedení o tři rány po druhém kole Czech Masters.

Green eagoval na první a 10. jamce s parem 5 a ke svému bezchybnému kolu přidal pět birdie a v Albatross Golf Resort u Prahy zahrál 14 pod 130. Ve čtvrtek v úvodním kole zahrál dva eagle, ale doprovázely ho tři bogey a čtyři birdie.

„Upřímně řečeno, pokud trefíte dobrý drive a dostanete správný vítr, není moc velká šance pro orla,“ řekl Green. „Udělal jsem dva dobré putty pro eagle, tři dobré putty a jeden takový. Právě teď miluji par pětky.

Malajsijec ještě nevyhrál turnaj European Tour.

Dvojnásobný šampion Thomas Peters, Angličan Richard Mansell a Němec Marcel Schneider se posunuli na druhé místo na 11 pod.

Peters měl kolo bez bogey za 68 se čtyřmi birdie.

„Dělám spoustu věcí dobře, dvě věci, na kterých je třeba zapracovat – kontrola rotace dnes nebyla dobrá,“ řekl Peters. „Hra se železem, řízení, všechno bylo dobré. Měl jsem také pár dobrých zákroků.“

Mansell měl také eagle na 10., ale zahrál dvě bogey, včetně kola za 66 na 4parové osmnáctce.

Schneider nezahrál ránu na kartu 67 s pěti birdie.

Vedoucí přes noc Louis de Jager (70) z Jihoafrické republiky a Němec Maximilian Kieffer (66) jsou na děleném pátém místě.

___

Také na AP Golf: https://apnews.com/hub/golf a https://twitter.com/AP_Sports

READ  Místo natáčení Grandhotel Pub v ČR - DIRT

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.