Gary W. Předzápasové World Junior Games ve sportovním centru Harris Canada – Red Man Lawyer

Hokejoví fanoušci, kteří touží vidět s předstihem některé ze špičkových světových mezinárodních hokejistů do 20 let, dostanou příležitost příští týden.

Gary W. Harris Canada Games Center bude hostit tři přípravné zápasy před Mistrovstvím světa juniorů v hokeji 2022, které se koná na Boxing Day.

„Jsme neuvěřitelně potěšeni, že jsme se spojili s Red Deer Polytechnic, abychom v roce 2022 uspořádali mistrovství světa juniorů ve Spojených státech, České republice, Švýcarsku a Německu,“ uvedl Rob Litwinsky, generální ředitel Hockey Alberta v prohlášení.

„Gary W. Naší vizí bylo vytvořit Harris Canada Sports Center s Red Man Polytechnic, které by mohlo přinést události jako je tato do naší komunity.

„Red Deer není jen příležitostí stát se součástí pěstování nadšení pro soutěž, která se koná v centru Alberty, ale také poskytnout intimní zážitek juniorům ze světa za dostupnou cenu.“

Vstupenky na tři hry jsou pouze 25 nebo 10 USD za hru. V pondělí se tým USA utká s Českem v 19:30, Švýcarsko se střetne 21. prosince v 17 hodin s Německem a sérii zakončí na náměstí Švýcarska 23. prosince od 17 hodin proti Česku.

Dveře se otevírají hodinu před časem hry a nabídky a otevírá se bar.

Podle očkovací politiky Hockey Canada musí všichni jedinci ve věku 12 let a starší předložit QR kód pro dvojitou vakcínu. Negativní testy na Covit-19 pro tuto událost nebudou akceptovány.

Pro nákup vstupenek viz rdptickets.universitytickets.com/


Odešlete poznámky ke zprávám
Jako jsme my Facebook A následujte nás Cvrlikání

READ  Ve věku 87 let zemřel český dirigent Zdeněk Mácal

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *