Game Freak oznamuje Pocket Card Jockey: Ride On! pro Apple Arcade

šílená hra oznámit Pocket Cards Jockey: Ride! pro Apple Arcade. Celosvětově bude spuštěna 20. ledna.

kapesní karetní žokej Je to hybridní solitaire a dostihová hra poprvé vydaná pro 3DS dne 31. července 2013. Verze pro iOS a Android následovaly 26. listopadu 2014. Pocket Card Jockey: Ride! je zbrusu novým přírůstkem v seriálu.

Zde je přehled hry, přes Apple Arcade:

O

Doveďte svého koně k cílové čáře hraním Solitaire!

Připravte se užít si tohoto jedinečného hybridu solitaire a koňských dostihů od Game Freak, tvůrců hry Pokémon Franšíza! kapesní karetní žokej Původně byl vydán s velkým ohlasem na Nintendo 3DS, a přestože základní pravidla jsou stejná, závodní segmenty byly znovu vytvořeny ve skvělém 3D!

Klíčové vlastnosti

  • Solitaire je co nejjednodušší – Soustřeďte svou mysl a opravte karty s následnými čísly v rychlém sledu. Čím více karet vymažete, tím lepší bude nálada vašeho koně – pomůžete mu nabít se během závodů!
  • Dbejte přitom na centrování závod – Vaše poloha na trati určuje obtížnost vašich kol solitaire. Existují také speciální karty, které lze sebrat, pokud je přejedete při závodění. Tyto karty poskytují různé výhody, včetně zvyšování úrovně vašeho koně, učení se novým dovednostem nebo zlepšování vašeho výkonu v závodě. Buďte opatrní, protože přílišné běhání po vnější straně dráhy způsobí, že váš kůň ztratí výdrž!
  • Přejděte na Broke at Homestretch – Pokud vaše klisna naložila tuny energie a dostatek vytrvalosti v nádrži, jeho srdce se rozbuší, jakmile se dostanete do domácího úseku. Ujistěte se, že nenarazíte do jiných koní, protože míříte na první místo!
  • Svěřit budoucím generacím náročné závody – Vezměte rozkošné koně, kteří vyrostli na závodní dráze, a spárujte je na farmě. Hříbě, které vyprodukuje, zdědí jeho schopnosti a stane se vaším novým partnerem na závodní dráze! Vychovávejte generaci za generací dostihových koní ve své snaze dobýt největší a nejprestižnější dostihy na světě!

Podívejte se na první záběr níže. Podívejte se na první screenshoty v galerii.

Apple iPhone Průchod snímky obrazovky

Snímky obrazovky iPad Apple Arcade

Apple TV Snímky obrazovky Apple Arcade

READ  Nová osudová hra Koei Tecmo je Fate/Samurai Remnant

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *