Gallimore DTs očekávají, že ‚Make It Rain‘ v roce 2022

Gallimore DTs očekávají, že ‚Make It Rain‘ v roce 2022

Předchozí výběr pro třetí kolo v roce 2020, Gallimore utrpěl v předsezóně strašlivé zranění lokte, které ho v roce 2021 stálo všechny kromě pěti zápasů a čtyř zápasů, a jeho absence byla výrazně před jeho návratem v polovině prosince — Pride z Wellandu, Ontario vzpomíná Každý je na místě s tím, co dokáže na fotbalovém hřišti, a stín toho, co by mohlo přijít již na začátku pravidelné sezóny Cowboys proti Tomu Bradymu a Tampa Bay Buccaneers 11. září na AT&T Stadium.

25letý hráč je nyní 100% zdravý a hladový, aby v této sezóně vedl v obranném tažení. Měl za úkol nejen se zlepšovat, ale také jít příkladem pro nové přírůstky, jako je výběr nováčka v pátém kole John Ridgway a talenty z druhého ročníku jako Osa Odighizuwa, Quinton Bohanna a Chauncey Golston, mimo jiné jako bývalý výběr z druhého kola Trysten Hill ( kdo vstupuje do klíčové sezóny), stále více se zdá, že vnitřek obranné fronty půjde stejně jako Gallimore – jak ve výrobě, tak jako polní generál.

Když se ho po nedávném tréninku Camp Cowboys bez podšívky zeptali, zda je připraven předvést průlomovou sezónu, která mu před rokem unikla, Gallimore se usmál a jeho odpověď byla neomylně jasná.

„Ano, pane, jistě,“ řekl. „Věřte tomu.“ „Teď je čas. Nechystáme se s tím hrát. Už se k tomu dostaneme.“

„Připraveni zapálit svět a teď je čas to udělat.“

Pokud Cowboys dokáže přestat důsledně běhat, na metrologické straně může hranový posunovač vzlétnout proti quarterbackům. Z perspektivy se klub oproti předchozímu roku zlepšil v obraně a umístil se v první desítce v povoleném zrychlení v touchdownech (13), což je jen o čtyři více než nejlepší New England Patriots v této kategorii.

To by prostě nebylo k ničemu, zvláště pokud by Cowboys doufali, že udrží horko mimo útočnou skupinu, o které bude rozhodnuto, a týmy přijímající mládež, které se také pokoušely přijít na to, aniž by jim pomohl čtyřnásobný profík. Bowl wide Amary Cooper nebo, alespoň pro začátek sezóny, měnič.Veteránská pravidla hry u Michaela Gallupa.

Ale jakkoli se Gallimore ujme vedení uvnitř, jeho podpůrný tým se musí rychle vyvinout ve stejnou sílu, která mění hru, má-li vyvinout tlak (žádná slovní hříčka) ze strany Lawrence a přívalu přihrávek zvenčí. Při sledování prvního týdne tréninku je působivé, jak Ridgway – v podstatě finišer – dokázal před sebou snadno přesunout jakéhokoli velkého člověka, zatímco Odighizuwa i Bohanna vypadají o něco rychleji než v roce 2021 a bez obětování. jakákoliv hmotnost nebo tělesná síla.

To druhé lze také říci o Gallimoreovi, který při více než jedné příležitosti rozpoutal úspěšnou rotaci jako obranný konec na tříčlenné frontě, přikývl na to, jak je všestranný, a brzy připomněl, co je Danův koordinátor obrany. Quinn od svých mužů očekává: schopnost procházet mezi více situacemi; Ať už je to 0-tech / 1-tech (léčba nosu), 3-tech, 5-tech nebo off-center.

Sečteno a podtrženo, všichni musí očekávat očekávané (jejich základní pozice) i neočekávané (úpravy ve hře) a v obou případech si povedou dobře, pokud jsou součástí obrany, která je vede od Quinna od nejhoršího do konce. první v několika kategoriích ve svém prvním roce v Dallasu.

Je to něco, s čím se Ridgeway necítí nepříjemně.

Takže pro Ridgewaye je jeho první sezóna u Cowboys většinou o zdokonalování techniky a přizpůsobení se tomu, co vidí, je už na profesionální úrovni ten největší rozdíl.

„[It’s] Rychlost, protože NFL je zap, zap, zap, zap. „Na vysoké škole si můžete zahrát pár her a popadnout dech. Ale proti All-Pro chodíte každý den. Nemůžete se tedy vůbec nadechnout.“

Pokud jde o to, co Cowboys potřebují od svých defenzivních vnitřností v roce 2022, pokud konečně ukončí dlouhé sucho v Super Bowlu, které způsobilo hladomor v celé fanouškovské základně, neříkala by se správnější slova, že absolutně nemohli dýchat. vypnout, vůbec.

To začíná, uhodli jste, tím, že v jižní Kalifornii začalo pršet. A i když jsou ještě brzké dny, vypadá to, že bouřková fronta se možná pohybuje, protože Galmoreova připravenost dostane trochu Oxnardova déšťového tance.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *