G Satyan získává titul Czech International Open, třetí titul ITDF v kariéře

Přední indický pálkař G Satyan porazil ve středu večer Ukrajince Jevgena Rishsebu 11-9, 11-6, 11-6, 14-12 ve finále Českého mezinárodního turnaje ve stolním tenise.

Ind vstoupil do finále, protože jeho třetí rival, švédský Trolls Morkard, souhlasil ve třetím zápase kvůli bolestem zad 11-4, 11-8, 8-2. Minulý týden švédský sentiment porazil rivala WTT v Budapešti.

Ve čtvrtfinále se Satyan podílel na saúdskoarabském Ali Alkatravy, zatímco ruská Sadie Ismailov se mu stala obětí a ve 32. kole získal Thomas Goldas první místo nad Českem. Přes celý zápas hráč narozený v Chennai neodevzdal soutěžícím ani jednu sadu.

Toto je jeho třetí titul ITTF Challenger po jeho vítězství na Belgian Open 2016 a Spanish Open 2017.

Sathyan řekl: „Jsem velmi šťastný, že jsem vyhrál mužský titul ve dvouhře, aniž bych se vzdal jediného setu. Toto čekání stojí za zvýšení mého třetího titulu ITDF po čtyřletém odstupu.„ Za to, že mě vždy tlačíte k bourání bariér “.

Ve finále začal 28letý Satyan také dobře střílet-předloktí, páteř a laterály-jeho šestatřicetiletý ukrajinský rival se snažil skloubit své akce a dopadl přímo dolů.

To však není pravda. Ve čtvrtém zápase utekl Ind, v mužské dvouhře na 39. místě na světě, před čtvrtým Evgenem unikl ze 4 herních bodů.

Minulý týden na WTT Contender v Budapešti získala Satyan Alliance Manikla Bhadra stylově titul ve smíšené čtyřhře. Podle nejnovějšího světového žebříčku ITTF jsou Indiáni na 20. místě. Nicméně, přestože skončil první v mužské dvouhře v Budapešti, Satyan prohrál v 16. kole.

READ  Bronzová medaile pro Česko na mistrovství světa juniorů IIHF

Dalších šest indiánů – Manav Thakkar, Snehit Suravajjula, Sreeja Akula, Archana Kamath a Jeet Chandra – bylo ve sváru. Archana, která ve dvouhře žen skončila na 10. místě, postoupila do semifinále, ale podlehla Rusce Marii Tyalkové 11: 8, 4: 11, 11: 13, 12: 14, 11: 9, 10: 12. Ve dvouhře mužů prohráli Manav a Snehit Suravajjula také ve dvouhře 16 kol.

Manav a Archana byli druhými semeny v kategorii smíšené čtyřhry, ale vypadli ve čtvrtfinále.

Ve čtyřhře mužů podlehli Snehit Suravajjula a Jeet Chandra v semifinále anglicko-švédskému páru Samuel Walker a Trolls Morkard.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *