Fulbrightův vítěz prozkoumat dědictví v České republice

Plány Jacka Carvera studovat v zahraničí byly kvůli epidemii zrušeny, nyní mu ale nabídli druhou šanci – letos na podzim bude učit na Fulbrightově grantu v České republice.

Jack Carver ’22

Carver ’22, dvouobor fyziky a matematiky, učí jeden rok na střední škole. Program asistenta výuky angličtiny Fulbrighta. Více o své hostitelské škole a umístění se dozví koncem tohoto měsíce.

Carver si uvědomil důležitost kulturní výměny a spolupráce a vybral si Českou republiku, protože chtěl prozkoumat svou rodinnou historii a své dědictví a zároveň vykonávat smysluplnou práci v regionu. A kromě nepochybné krásy a městské kultury země nabízí řadu příležitostí pro venkovní rekreaci, řekl.

„Sloužil jsem jako vedoucí cestovního projektu Willamette’s outdoor a mám neuvěřitelnou cenu trávit čas venku s ostatními,“ řekl. „Velká část mé žádosti skutečně zdůrazňovala mé zkušenosti s průvodcem studentských cest a navrhl jsem, aby moji studenti v České republice mohli udělat totéž.“

Po dokončení programu Carver může studovat PhD ve fyzice nebo využít certifikaci a zkušenosti Wilderness First Responder k práci outdoorového mentora.

READ  Kampaň Turn & Taxi ERC pokračuje v top 10 běhu kontroly - FIA ERC

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.