Frustrovaní hráči Pokémon Scarlet & Violet údajně dostávají peníze zpět

Foto: Nintendo Life, The Pokémon Company

Hry deváté generace Pokémon šarlatový a fialový Už jsem týden venku. Posouvají sérii odvážným novým směrem s designem otevřeného světa, ale také trpí vážnými problémy s výkonem a závadami.

vypadá to nějaký Trenéři, tohle všechno (včetně mlčení Game Freak) začíná být příliš mnoho a mnozí nyní žádají o vrácení peněz. Podle příběhu na VGCHráči dostávají „smíšené výsledky“ požadující vrácení peněz za Switch eShop, ale zdá se, že existují nějaké úspěšné příběhy.

Jedno vlákno bylo profouknuté pokemon subreddit Doporučte ostatním hráčům vrácení peněz, dokud mohou, protože Nintendo zřejmě ví, jak vážný problém je:

„Včera v noci jsem obdržel náhradu z Violet Store poté, co jsem měl pocit, že hra není ve stavu, který bych podle mého názoru přijal pro vydání AAA. Zástupce mi ve skutečnosti řekl, že kvůli situaci ohledně stavu Pokémon S/V by podat případ, aby bylo zajištěno, že refundace byla schválena… schváleno po hodině.

„Skutečnost, že zástupce zná problémy, o kterých jsem mluvil, znamená, že získává pozornost. To je jedna z mála věcí, kterých si Nintendo/GF bude muset všimnout.“

Samostatné zprávy o hráčích napříč platformami sociálních médií také doporučují vrácení peněz „a go“. Někteří dokonce poradili Chcete-li si prohlédnout stránky s recenzemi třetích stran, abyste se dozvěděli více o budoucích titulech Nintendo, zdálo se, že ostatní neměli tolik štěstí.

V závislosti na vaší oblasti se zdá, že některé týmy podpory zadržují žádosti o digitální refundaci. Toto je součást odpovědi uživatele Twitteru MustafaHosny Ach Bože, Amen Údajně pochází od týmu Nintendo Contact Center Europe:

Je nám líto, že máte potíže s Pokemon Violet. Víme, že toto nebude odpověď, ve kterou jste doufali, ale z různých důvodů nejsme schopni poskytnout náhradu za nákupy obsahu Nintendo eShop. Dostali jste to nebo na obrazovka těsně před dokončením transakce… Přečtěte si celý text smlouvy pro všechny naše současné systémy…“

Zde v Nintendo Life jsme si užili čas v oblasti Paldea, ale jako neúspěch uvedli „technické problémy“. Digital Foundry se také podělila o svou technickou analýzu Video z tohoto týdne poznamenává, že Scarlet a Violet byly „technické poruchy“ a hluboko pod technickými standardy stanovenými předchozími příspěvky.

READ  S blížícím se oficiálním představením je Galaxy S23 Ultra ještě výkonnější

Pak tam byly všechny závady…vtipné a děsivé:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.