French Open Final 2021: How to watch Barbora Krejsikova vs Anastasia Pavlyuchenkova, women singles time, TV channel, live stream

Barbora Krejšíková čelí Anastasii Pavlyuchenkové ve finále dvouhry žen v roce 2021 na French Open v sobotu 12. června (6/12/2021) v 9:00 východního času.

Zápas bude vysílán živě na NBC, které lze streamovat fuboTVA AT & T TV a další živé televizní služby.

Česká Krijšíková ve čtvrtek zvítězila nad Řekkou Marií Skariovou 7-5, 4-6, 9-7. Ruska Pavlyuchenková porazila slovinskou Tamaru Zidansekovou 7-5, 6-3 o postup do finále.

Bez ohledu na to, kdo vyhraje, bude tenisový šampion poprvé korunován na grandslamovém turnaji na straně žen. Pro Pavlyuchenkovou je to poprvé, co dosáhla finále Grand Slam v 52 hlavních zápasech. Oblíbená je však výhra mladší Krijsikové sportovní linie.

Chcete-li jej nastavit, potřebujete vědět:

Světová zdravotnická organizace: Barbora Krezhikova vs. Anastasia Pavlyuchenkova

co nebo co2021: French Open Women’s Singles Final

když: Sobota 12. června

KdeStadion Roland Garros, Paříž, Francie

čas: 21:00 východního času

televize: NBC

vyhledávač kanálů: Pojistka VerizonA AT & T TVA Comcast XfinityA Spektrum / chartaA Optimalizace / alticeA KormidelníkA DIRCTVA Jídlo.

Živé vysílání*: fuboTVA AT & T TVA Hulu + živá televizeA YouTube TV

Celý rozpis zápasů najdete na RolandGarros.com.

Co je fuboTV?

FuboTV Jedná se o online živou televizní službu, která nabízí více než 100 kanálů, jako jsou NFL Network, NBA TV, PAC 12 Networks, zprávy, zábava a místní kanály. Nabízí také úložný prostor DVR a je určen pro lidi, kteří chtějí přerušit kabel, ale nechtějí nechat ujít sledování živé televize a jejich oblíbené sporty.

Má také vlastní sportovní síť fubo, která obsahuje originální programování a výběr exkluzivních živých sportovních akcí.

FuboTV Je k dispozici na adrese Amazonský oheňA jablkoA AndroidA ChromecastA Rok A Velbloud.

READ  Ztráta samohlásek a jiné válečné kořisti

Kolik stojí fuboTV?

Nejlevnější možností je rodinný balíček za 64,99 $ měsíčně, který zahrnuje 120 kanálů a 250 hodin DVR prostoru a lze jej použít na třech obrazovkách současně.

The balíček fubo Elite Je to 79,99 $ měsíčně a nabízí více než 170 kanálů, včetně kanálů Showtime, dalších sportovních kanálů a dalších zpravodajských a zábavních kanálů.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *