Freddie Mercury v posledních záběrech naživo ukázal, jak je statečný

V tom, co je považováno za poslední záběry Freddieho Mercuryho před jeho smrtí, ukázal, jak statečný byl poté, co se nakazil AIDS – hlavní příčinou jeho smrti. Sledujte níže:

Na záběrech je vidět, jak se slavný vůdce skupiny Queen připravuje na nejnovější videoklip, který s kapelou natočil, s názvem „This Are the Days of Our Lives“.

Freddy se dostane do zákulisí focení a je vidět, že má rutinu, když se hodně nalíčí, aby skryl svou nemoc.

V dokumentu BBC Four Brian May řekl, že Freddie strávil „hodiny a hodiny a hodiny v líčení“.

kredit: vědecký

May nakonec říká, že toto je píseň, ve které Freddy říká „Goodbye“, když se dívá do kamery na konci hudebního videa a z úst do úst: „Stále tě miluji.“

Studie z roku 2015 se zabývala vědou, která stojí za tím, proč je královnin frontální hlas tak skvělý.

Tým rakouských, českých a švédských vědců zjistil, že průměrná vibrace se pohybovala od 5,4 Hz do 6,9 Hz. Merkur byl 7,04 Hz.

Hlavní autor, profesor Christian Herbs, řekl: NPR V té době: „Normálně můžete zpívat živě, ale operní pěvci se snaží modulovat základní frekvence.

„Takže to dělá tón, chcete-li, trochu živější. Frekvence vibrací operního zpěváka je obvykle kolem 5,5-6 Hz. Freddie Mercury je vyšší, což je také nevyzpytatelné, a to je druh typického vokálního otisku.“

Životopisný film z roku 2018 připomíná Freddyho život Bohemian Rhapsody. Rami Malek se ujal role Freddyho a s neuvěřitelnou přesností kopíroval pohyby a chování hvězdy.

Ramy získal cenu za nejlepší mužský herecký výkon na udílení Oscar 2019 a film nakonec získal celkem čtyři Oscary.

kredit: vědecký
kredit: vědecký

Film sleduje epický vzestup kapely ke slávě, jejich hádky, Freddyho vztah s Mary Austinovou, diagnózu AIDS a slavné vystoupení Queens v Live Help v roce 1985.

Freddy zemřel před téměř 30 lety tento měsíc, 24. listopadu 1991.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.