Francouzský prezident Emmanuel Macron zasáhne vejce hozené z davu v Lyonu

Florence Lagouová, novinářka francouzského Lyon-Mag, řekla CNN, že se vejce „odrazilo od Macronova ramene a explodovalo na zemi přímo přede mnou“.

Leon Mag Sdílejte video O incidentu na veletrhu potravin a pohostinství SIRHA na svém twitterovém účtu. Klip ukázal, jak se vejce odráží od Macronova ramene, než se kamera přesunula k úředníkům, kteří zatkli muže v davu.

Motiv nehody je stále nejasný. Lago řekla, že viděla mladého muže házet vejce, ale neslyšela ho nic křičet. Řekla, že strážní muže okamžitě vyprovodili z budovy.

Mluvčí Elysejského paláce, který byl v té době u Macrona, řekl CNN, že incident byl přehnaný.

Mluvčí řekl: „Prezident bloudil dvě hodiny, dostalo se mu vřelého přivítání a vše bylo v klidu. Nedá se k tomu nic říct, protože nerušil chůzi,“ dodal: „Byl jsem vedle prezidenta a Mohu vám říci, že neexistuje žádný příběh. „

Na Macrona se dříve zaměřilo vajíčko v roce 2017, kdy byl prezidentským kandidátem. Vejce mu při tom incidentu zlomilo hlavu.

Letos v červnu ho při návštěvě jihovýchodní Francie plácl muž v davu, když mluvil na veřejnosti. Macronův ostraha rychle zasáhla a pustila se do muže, když odtáhl prezidenta od davové bariéry.

S francouzskými prezidentskými volbami necelý rokMacron v okouzlujícím útoku s voliči. V červnu jeho strana nedosáhla dobrých výsledků v regionálních volbách, které byly pečlivě sledovány před prezidentskými volbami příštího dubna. Vzhledem k nízké volební účasti však Řekli političtí experti Bylo těžké vyvodit závěry.

READ  Bývalá manželka Interpolu vzdoruje čínské vládě

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *