Four Green Cats podává českou kuchyni na Mount Laurel

ANikdy neuhodnete jak Čtyři zelené kočky, nová kavárna na hoře LaurelDostalo to své jméno. Čtyři odkazují na šéfkuchaře a majitelku Nadii Vasu, její dceru a dvě vnučky. Zelená část mezitím představuje zdravé vaření. A konečně, kočky jsou překladem českého slangu pro hezkou dívku. Když to dáte dohromady, budete mít čtyři zelené kočky.

Místo o rozloze 1 600 čtverečních stop nabízí všechny druhy kuchyně inspirované Evropou. Před vyhledáním vlastního umístění nabídl tým službu vyzvednutí z komerční kuchyně na chodník; Prodávali také produkty prostřednictvím místních zemědělských trhů. Pokud jde o výzdobu, Four Green Cats připomínají srub se stropy katedrály a složitými borovicovými panely. V přední části najdete také bazén a kolo s tekoucí vodou. V kavárně je 20 míst a 20 venku; Ta druhá nabízí stolování na terase s deštníkovými stoly s výhledem na vodní prvky.


Best of NJ


České dobroty a další

Four Green Cats se specializuje na podávání evropských pochoutek z České republiky a sousedních zemí. Základem jsou zejména malé sendviče s otevřeným obličejem. Podávejte to na bagetě z kvásku, poté přelité jablečným salátem a výběrem šunky, feferonek nebo provolonu; Plus nějaké polské okurky a cherry rajčata. „Pokud nemáte na české párty sendvič s otevřeným obličejem, nemáte párty,“ říká Mila Vasa. Kdo vlastní toto místo se svou ženou. Kliknutím sem zobrazíte jejich speciální položky.

Z regálů také létají české buchty, tradiční české jídlo. Tyto koblihy začínají hladkým, hedvábně smaženým máslovým těstem z dovážené české mouky. Poté je plněný nebo pokrytý různými krémy, ovocným želé a cukrem. Podobně je kolache úspěšná. Je vyrobeno z měkkého těsta pečeného se smetanovým sýrem nebo na médiu plněném ovocem a poté přelité rozdrceným máslem a vanilkovým cukrem. Mila říká, že zákazníci cítí nostalgii, když je vidí, a sdílejí příběhy, které jedli.

Collach

Nezapomeňte však na kavárnu u Four Green Cats. Podávají kávu z místních pražic, stejně jako cappuccino a čerstvý ledový čaj. „Nejsme jen pekárna nebo restaurace, jsme také kavárna,“ říká Mila.

READ  FNE Film Meets Games: Q&A s Pavlem Barakem, prezidentem České asociace herních vývojářů

O majiteli

Nadia se narodila a vyrůstala v České republice, studovala na kuchařské škole a dokonce tam vlastnila restauraci. Nakonec přišla do Spojených států, aby byla blíže ke své dceři a vnučkám. Zde se seznámila a vzala si Mila, která je Američanka českého původu. Poté, co strávili spoustu času společným vařením, se rozhodli zahájit podnikání s potravinami.

Čtyři zelené kočky najdete na 118 Creek Road na Mt. Vavřín. (Kliknutím sem ji zobrazíte v Mapách Google.) Chcete-li se dozvědět více, Kliknutím sem navštívíte jejich webovou stránku Nebo můžete Kliknutím sem je můžete kontaktovat.

Český koblih
Český koblih

Klikněte zde a najděte nejnovější otevřené restaurace v New Jersey.


Časté otázky o čtyřech zelených kočkách

Přijímáte rezervace?

Ne, nepřijímají výhrady.

Existují možnosti bez lepku?

Čtyři zelené kočky nemají ani možnosti bez lepku.

Existují vegetariánské možnosti?

Existují vegetariánské a veganské možnosti, ano

Nabízíte takeout?

Ano, podávají rychlé občerstvení

Můžete poskytnout doručovací službu?

Nenabízejí doručení, ne.

Máte licenci na alkohol?

Ne, čtyři zelené kočky nepodávají alkohol.

Existuje menu pro děti?

Ano, mají dětské menu.


Všechny fotografie: © Čtyři zelené kočky

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *