Fotografie z WILD HEARTS ‚The Power of Karakuri‘

Fotografie z WILD HEARTS ‚The Power of Karakuri‘

vydavatel Elektronické umění A Tecmo Koi studio Omega Síla Vydali první sérii loveckých reklam „Monogatari Episode“ (epizoda příběhu). akční hra divoká srdce. První se jmenuje „The Power of Karakuri“.

Níže naleznete nejnovější podrobnosti.

Monogatari Episode 1 zdůrazňuje jedinečný systém Karakuri, pokročilou mechaniku vytvořenou ze staré ztracené technologie; Karakuri je navrženo tak, aby bylo všestranné a multifunkční a poskytovalo hráčům navrch v bitvě, stejně jako při sbírání surovin a cestování po lovištích.

Video ukazuje, jak Karakuri dává hráčům kreativní a dynamický náskok během boje – když se učí nové tvary a kombinace, mohou hráči lépe připravit loviště a vytvořit příznivé podmínky pro jejich bitvu proti obřím Kemono monstrům. Díky vytrvalé povaze Karakuri mohou hráči, kteří upadnou do bitvy nebo obdrží pomoc od spojenců, nadále využívat své předchozí lovecké zkušenosti k nastavování nových pastí a způsobů, jak cestovat efektivněji a strategicky. Crafting mění způsob, jakým hráči přemýšlejí o svém lovu – budou se muset naučit, jak se přizpůsobit nové složitosti a zároveň odemykat různé balíčky Karakuri a spojovat se se spojenci, aby vytvořili silnější systémy Karakuri.

divoká srdce naplánováno na Playstation 5A Xbox sérieA počítač Přes páraA Epic Games Storeoriginál 17. února 2023.

Podívejte se na trailer níže. Podívejte se na novou sadu screenshotů v galerii.

Herní trailer „The Power of Karakuri“.

snímky obrazovky

READ  Nezbytná mágová stavba pro zvládnutí temné magie

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *