Na Google I / O 2021 jsme byli svědky Největší změna designu Google V letech ve formě článku jste. I když je to všechno o přizpůsobení, zaoblené rohy a větší záhlaví jsou také součástí dohody. Nyní vidíme důkazy o tom, že tato filozofie designu se brzy rozšíří na Google Apps.

Rada Vložte tweet Povolte nové rozhraní v Google Photos v5.43, lidé v ، Vývojáři XDA toto podporoval. Nové uživatelské rozhraní nabízí větší záhlaví a celou nabídku (⋮), která poskytuje tlačítko výběru a možnost otevřít zobrazení mapy pro média obsahující informace GPS.

(L): Staré rozhraní, (M) & (R): Nové rozhraní (Credits: XDA Developers)

Zřejmě krátký výlet & Nejlepší měsíce Vzpomínky v mřížce fotografií. To však není nic nového – Bylo spuštěno minulý měsíc.

Nový design, který se zdá být inspirován Material You, nebude exkluzivní pro Android 12. Ale když se na podzim objeví nová verze OS, můžeme vidět, že Fotky a další aplikace Google získají možnosti přizpůsobení na základě vašeho tapety vašeho telefonu nebo Vybrané barvy Stejně jako my S Gboardem už vidím.

Není jasné, kdy budou tyto změny uživatelského rozhraní zavedeny. Pokud jej uvidíme ve volné přírodě, zajistíme aktualizaci článku.