Fotky Google poskytují uživatelům větší kontrolu nad vzpomínkami na umělou inteligenci

Google Photos letos dostává spoustu aktualizací, které využívají výhody strojového učení a umělé inteligence s důrazem na funkci Memories. Google zejména dává uživatelům větší kontrolu nad tím, které obrázky se objeví v Memories, které jsou automaticky identifikovány a tříděny pomocí strojového učení.

Od dnešního dne budou uživatelé moci zcela přejmenovat nebo odebrat letové funkce. Již brzy budou mít uživatelé možnost odstranit jeden obrázek z paměti, odstranit lepší vzpomínky na měsíc a přejmenovat nebo odstranit konkrétní vzpomínky. A později v létě Google vytvoří ovládací prvky pro skrytí fotografií na určitou dobu nebo pro snadné použití pro lidi.

Google řekl: „Ať už se jedná o rozchod, ztrátu nebo jinou obtížnou dobu, nechceme vše brát zpět.“ Blogový příspěvek. „Konkrétně jsme od transgenderové komunity slyšeli, že znovuobjevení určitých obrazů je bolestivé, proto jsme spolupracovali s našimi partnery v GLAAD a poslouchali komentáře, aby byly vzpomínky inkluzivnější.“

Také letos v létě budou Fotky Google seskupovat fotografie na základě jemných vzorů, vybrat konkrétní objekty, nastavení nebo vizuální trendy v roli fotoaparátu a odtud vytvořit galerii. Nejlepší nové funkce měsíce a Journey budou v aplikaci zveřejněny dnes a později v tomto roce budou vydány nové vzpomínky založené na událostech jako Diwali, Chanuka a Lunární Nový rok.

Google Photos také dostává funkci nazvanou Cinematic Moments, která pomocí strojového učení vytváří pohyblivý obraz ze dvou fotografií pořízených v rychlém sledu. Bude zveřejněno v nejnovějších pohledech v sekci Fotky Google.

Google

A konečně, Google spouští funkci Uzamčená složka, která umožňuje uživatelům ukládat fotografie do prostoru chráněného heslem odděleně od aplikace Fotografie. Uživatelé zařízení Pixel budou moci ukládat fotografie a videa přímo do uzamčené složky fotoaparátu. Uzamčená složka dorazí nejprve na zařízení Pixel a poté na telefony Android později v tomto roce.

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

READ  Rumor: Switch Online Datamine odhaluje plány na „nejméně“ 38 her N64 a 52 titulů Sega Genesis

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.