Fotbal Ajdin Hrustic odchází z Německa do Itálie

Fotbalový tvůrce Agden Hrocic dokončil přestup za 735 000 dolarů do italského klubu Hellas Verona z Eintrachtu Frankfurt, protože hledá čas před letošním mistrovstvím světa.

Šestadvacetiletý záložník se v prvních týdnech bundesligové sezony nikdy neobjevil v dresu evropského šampiona Eintracht, což je situace, kterou si nemůže dovolit, protože mistrovství světa začíná v Kataru 20. listopadu.

Hrocic tento týden odcestoval na léčení do Itálie a nyní podepsal čtyřletou smlouvu s Hellasem Verona, který je v žebříčku Serie A na 16. místě bez vítězství ve čtyřech zápasech sezóny.

Agden Hrustek se chystá přestoupit do italského klubu Hellas Verona. Foto: AAP/James GourleyZdroj: AAP

Říká se, že počáteční poplatek za převod by se mohl s dodatky vyšplhat až na 4,4 milionu dolarů.

Hrostek, který za Eintracht odehrál 40 zápasů ve všech soutěžích, je ve Veroně vnímán jako náhrada za českého záložníka Antonína Baráka, který klub opustil a přešel ke rivalovi ze Serie A Fiorentině.

Je nejnovějším významným hráčem, který změnil klub na více minut zápasu poté, co kapitán a brankář Matt Ryan minulý měsíc přestoupil do dánského klubu Kodaň ze španělského Realu Sociedad.

Ryanův přestup přišel jen několik týdnů poté, co se záložník Sokeres Aaron Mooy připojil ke skotskému gigantu Celtic po jeho rozchodu s čínským klubem Shanghai Port.

READ  Náhled mistrovství světa ve Walesu 2022 – předpovědi, utkání, sestava, hvězdný hráč

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.